Żona Janowskiego mocno o TVP

Robert Janowski wraz ze swoją żoną Moniką wydają się szczęśliwym małżeństwem. Między dwojgiem wyraźna jest również przyjaźń i solidarność. Gdy prezenter odszedł z TVP, kobieta natychmiast zaczęła go wspierać. Nic więc dziwnego, że zareagowała publicznie na najnowsze doniesienia ze stacji Jacka Kurskiego.

Robert Janowski wie, że może liczyć na swoją żonę. Monika – nierzadko publicznie komentuje wydarzenia, które mają mieć bezpośredni związek z zerwaniem współpracy prezentera z TVP. Gdy na jaw wyszły kulisy rozmów z Michałem Pirógiem, który miał zasiąść w jury „Dance, dance, dance” – żona dziennikarza jednoznacznie skomentowała decyzję gwiazdora TVN. Jej słowa mają bardzo mocny wydźwięk.

Robert Janowski zakończył współpracę z TVP. Żona prezentera skomentowała nastroje wokół Telewizji Publicznej

Monika Janowska postanowiła skomentować doniesienia medialne, związane z kulisami produkcji „Dance, dance, dance”, która ma być innowacyjnym, tanecznym show TVP. Michał Piróg miał nie przyjąć propozycji wzięcia udziału w formacie. Głośną.

Kilka dni temu Janowska zaskoczyła śmiałą wypowiedzią na swoim profilu Facebook’owym.

– Brawo!! Aż mnie korci żeby tak nazwiskami polecieć, kto powinien brać przykład. Do tych, którzy wiedzą, że mówię o NICH – są pieniądze, które brudzą ręce – napisała Janowska na swoim profilu w mediach społecznościowych, wyraźnie zaznaczając, że kulisy współpracy z TVP są trudne.

Bunt Michała Piróga. Mocna odpowiedź na propozycję stacji

Komentarz Moniki Janowskiej odnosi się do informacji, jaką umieścił ostatnio w swoich mediach społecznościowych Michał Piróg. Otóż tancerz zrezygnował z zasiadania w jury nowego show tanecznego „Dance, dance, dance” Telewizji Polskiej. Jego odpowiedź była zaskakująca.

– Kiedy publiczna pyta, czy zatańczę w „Dance, dance, dance” ja odpowiadam: tak, ale tylko na waszej pożegnalnej imprezie TVP – wyznał na Instagramie Piróg, a w komentarzach rozpętała się burza.

To właśnie słowa Piróga stały się podstawą do apelu Janowskiej. Z pewnością ta publikacja sprawiła, że przeciwnicy stacji Jacka Kurskiego zwrócili uwagę na problem. Monika stara się wspierać swojego męża w każdej niemal sferze. Obserwując komentarze pod publikacją nietrudno stwierdzić, że sympatycy kobiety podzielają jej opinię.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz