Donald Tusk na spacerze z córką i… wnuczką. Czułe gesty, pamiątkowe zdjęcia…

Katarzyna Tusk pod koniec stycznia po raz pierwszy została mamą. Blogerka nie pochwaliła się jednak tą informacją od razu. Fanom zdradziła tę radosną nowinę dopiero kilkanaście dni po porodzie. Od tej pory w sieci publikuje regularnie kolejne zdjęcia z chwil, które spędza z małą córeczką. Dziś kilka godzin z noworodkiem spędził także Donald Tusk.

Donald Tusk – zdjęcia ze spaceru z wnuczką

Polityk sprawdza się jako dziadek doskonale – na to przynajmniej wskazują zdjęcia i filmy, które pojawiły się na Instagramach Donalda i Kasi Tusków. Zdjęcie z wózkiem, w którym prawdopodobnie znajdowała się wnuczka przewodniczącego Rady Europejskiej zostało podpisane w uroczy sposób. „Szczęścia dziadka”, czytamy w poście.

Tata, córka i wnuczka pierwszy raz w jednym momencie podzielili się ze swoimi wielbicielami tak wieloma multimediami zrobionymi w prywatnym czasie. Wciąż jednak żadne z nich nie pokazało twarzy dziecka i tak pewnie pozostanie… Dla córki byłego premiera prywatność jest bardzo ważna, co sama Kasia Tusk powtarzała wielokrotnie.

Zdjęciom z niedzielnej przechadzki mimo wszystko warto przyjrzeć się bardzo uważnie. To urocza pamiątka dla całej rodziny!

1

Donald Tusk samodzielnie prowadził wózek

2

W spacerze uczestniczył też pies Kasi Tusk, Portos

3

Blogerka dodała zdjęcie z tej samej przechadzki

4

Były premier nagrał nawet filmik. Tu jedna z jego klatek

5

Czy to dobrze, że Katarzyna Tusk nie chce opowiadać o macierzyństwie? Czekamy na Wasze opinie

Źródło: viva.pl

Share

Dodaj komentarz