Robert i Monika Janowscy wspólnie zrobili sobie tatuaże. Efekt jest naprawdę wzruszający

„Jaka to melodia” bez Roberta Janowskiego to już nie to samo. Gwiazdor niedawno na swoim facebookowym profilu pochwalił się nagraniem ze studia tatuażu, do którego udał się wraz z małżonką. Fani są wprost zachwyceni tym, co zobaczyli.

„Jaka to melodia” to jeden z najbardziej kultowych teleturniejów w polskiej telewizji. Niestety hit TVP znacznie stracił na popularności, kiedy jego prowadzącym został Norbi, który zastąpił Roberta Janowskiego. Teraz fani poprzedniego prowadzącego czekają na jego najnowszy projekt, ale póki, co muzyk podzielił się z nimi bardzo nietypowym nagraniem, na którym robi sobie tatuaż.

„Jaka to melodia”: Robert Janowski wraz z małżonką zrobili sobie tatuaże

Wielu starszym osobom tatuaże wciąż kojarzą się z kryminałem i ogólnym światkiem przestępczym. Jednak dla innych jest to prawdziwa sztuka, gdzie za płótno służy nasza skóra. Nie da się ukryć, że prawdziwi profesjonaliści potrafią przy pomocy igieł i tuszu stworzyć prawdziwe arcydzieła.

Jednak trzeba pamiętać, że tatuaż jest bardzo trwałą rzeczą, która często zostaje z nami do końca życia. Dlatego przed jego wykonaniem powinniśmy się bardzo mocno zastanowić, czy aby na pewno tego właśnie chcemy. Robert Janowski oraz jego żona Monika takie przemyślenia mają już za sobą. Małżeństwo zdecydowało się na wspólne wykonanie swoich tatuaży, a o wszystkim poinformowali poprzez swoje media społecznościowe. Na profilu muzyka widzimy nagranie z samego procesu robienia jego tatuażu, jednak nie widzimy dokładnie, na jaki wzór zdecydował się gwiazdor. Inaczej rzeczy się mają w przypadku Moniki Janowskiej, która pochwaliła się już swoim gotowym tatuażem.

Pomysłowy wzór Moniki Janowskiej

Żona a zarazem menadżerka muzyka wykonała sobie bardzo delikatny i kobiecy wzór, który jednocześnie nie jest pozbawiony głębi. Wszystko dlatego, że Monika Janowska na swoim przedramieniu umieściła słowo „art”, czyli po polsku sztuka, który jest złożony z pierwszych liter osób, które najbardziej kocha. – Aniela + Robert + Tola = ART. Wszystko, co kocham, się tak pięknie w sztuce zamknęło. Taka to moja Miłość rodzinno- artystyczna – pisze Monika Janowska. Jak na razie nie wiemy, jaki dokładnie tatuaż wykonał sobie jej mąż, ale fani małżonków są wprost zachwyceni zdjęciem opublikowanym przez Monikę Janowską. – Byłem bardzo ciekaw co to będzie i nie zawiodłem się, bo jest tak jak przypuszczałem – pisze jeden z internautów. – Wspaniała Rodzina ! – czytamy. – To Robert dla odmiany ma…MAT??? – zapytała internautka. – Nie, ale też pięknie – odpowiedziała Monika Janowska.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz