To co zrobił Robert Janowski, jest niemal niemożliwe. „Doprowadził do łez największego twardziela”

„Jaka to melodia” kojarzona jest głównie z postacią Roberta Janowskiego. W końcu to on prowadził program przez 20 lat. Przez ten czas zgromadził wokół siebie prawdziwych fanów, którzy chętnie śledzą jego twórczość artystyczną. Piosenkarz obecnie koncertuje. Fani dzielą się wzruszeniem, które gwiazda powoduje „na żywo” w ich sercach.

„Jaka to melodia” z każdym odcinkiem traci oglądalność, a przynajmniej tak mówią oficjalne statystyki, które prowadziły niezależne firmy. Być może sytuacja zmieni się, gdy wprowadzone zostaną zmiany, o których ostatnio głośno w mediach było dzięki Norbiemu. Zdradził on kilka szczegółów, o czym więcej przeczytać możemy tutaj.

Niektórzy chcieliby, aby prowadzącym znowu był Robert Janowski. Obecnie jednak piosenkarz zajęty jest koncertowaniem. Idzie mu to naprawdę dobrze. Fani chętnie kupują bilety i zapełniają sale. Jego talent jest doceniany i często powoduje w słuchaczach prawdziwe wzruszenie.

Jaka to melodia to nie jedyny sukces Janowskiego. „Doprowadził Pan do łez największego twardziela”

Ostatnio na swoim oficjalnym koncie Facebook Janowski poinformował o koncercie, który miał miejsce w Lublinie. Najwyraźniej wydarzenie udało się, czego dowodzą komentarze pod fotografią.

– „Dzień dobry” się z Państwem w Miasto Lublin i nie tylko. Centrum Spotkania Kultur w Lublinie już prawie gotowe na „Najpiękniejsze Melodie”. Czuję (…), że może być pięknie. Życzę wszystkim miłego dnia – czytamy w opisie posta.

Na post nieoczekiwanie zareagowała fanka, na której Janowski zdecydowanie wywarł ogromne wrażenie. Dzieli się swoim wzruszeniem z piosenkarzem.

– Panie Robercie, jestem zachwycona Pana występem! Wywołał Pan uśmiech na twarzy największego ponuraka i doprowadził do łez największego twardziela… Było wspaniale, dziękuję! – napisała rozemocjonowana fanka.

Wygląda na to, że piosenkarz ma bardzo wrażliwych fanów, którzy rozpływają się w jego głosie.

Janowski zrobił sobie tatuaż

W mediach głośno było o wizycie w salonie tatuażu, którą pochwalił się Robert Janowski na Facebooku. Nikt nie wie jednak, co takiego wytatuował sobie gwiazdor. Fani próbują jedynie zgadywać.

– To cóż tam się tworzy? Miłość do p. Moniki czy Muzyki? A może jakieś połączenie tego? Pochwali się Pan? – zastanawia się użytkowniczka.

Były prowadzący „Jaka to melodia” postanowił zdradzić kilka szczegółów odpowiadając twierdząco.

– Ooo, jedyna odszyfrowała. Miłość do muzyki i żony – odpowiedział Robert Janowski.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz