Ile waży Dominika Gwit? Waga jej nie przeszkadza. „Jestem gruba i szczęśliwa”

Ile waży Dominika Gwit? Waga młodej aktorki jest powodem licznych komentarzy „życzliwych” osób, którzy pod płaszczykiem fałszywej troski obrażają ją i wylewają swoje frustracje. Na szczęście liczba na wadze jej nie przeszkadza: „Jestem gruba i szczęśliwa”, wyznaje. Skąd czerpie siłę?

Brawurowy debiut w kontrowersyjnych Galeriankach, a później najpopularniejsze seriale telewizyjne w Polsce. Podbiła serca polskich widzów swoim szerokim uśmiechem, naturalnością i pogodą ducha. Jest wzorem do naśladowania dla wielu kobiet i dziewcząt, które walczą się z kompleksami dotyczącymi wyglądu. Chociaż nie udało jej się utrzymać wymarzonej wagi, nie uważa efektu jo-jo za swoją życiową porażkę. Ile waży Dominika Gwit? Waga nie definiuje całego życia aktorki.

Ile waży Dominika Gwit? Waga nie determinuje życia aktorki

Dominika Gwit w pewnym momencie znacznie schudła. Jak informuje portal plejada.pl, gwiazda straciła… 50 kilogramów! Jednak aktorkę dopadł efekt jo-jo: nie tylko wróciła do poprzedniej wagi, lecz także zyskała kilka nadprogramowych kilogramów.

Jednak, jak pokazała Dominika Gwit w programie Taniec z Gwiazdami, „nieidealna” figura w żaden sposób nie przeszkadzała jej w tańcu. Mało tego – okazało się, że aktorka może poszczycić się o wiele lepszą kondycją niż większość ludzi! Wielu osobom zaimponował fakt, że przegrana zupełnie nie załamała aktorki. Wręcz przeciwnie, potraktowała swój udział w programie jako ciekawą przygodę. Nie obyło się niestety od licznych zarzutów o „promocję otyłości”. Gwit nie pozostawiła na hejterach suchej nitki:

– Tak, jestem gruba, tak, jestem szczęśliwa, tak, mam do tego prawo, tak, będę o tym mówić głośno! Nie, nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość. Nie, nie promuję otyłości! Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, że jestem gorsza. Wręcz przeciwnie – uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana – cytuje aktorkę.

Co robi Dominika Gwit?

Dominika Gwit 7 lipca 2018 roku wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim. Para spędziła romantyczny miesiąc miodowy na Wyspach Kanaryjskich.

Gwit i Dunaszewski są bardzo szczęśliwi, a kiedy pojawiają się publicznie, po prostu nie mogą oderwać od siebie wzroku! Zupełnie nie obchodzi ich hejt, jaki spada na nich ze strony niektórych internautów. Ile waży Dominika Gwit? Waga aktorki jest trudna do określenia, ponieważ młoda kobieta przeżywała spore wahania wagi. Na szczęście nie pozwala kompleksom zapanować nad swoim życiem i robi wspaniałą karierę.

1

„Jestem gruba i szczęśliwa”

2

„Jestem gruba i szczęśliwa”

3

„Jestem gruba i szczęśliwa”

4

„Jestem gruba i szczęśliwa”

Źródło: lelum.pl

Share

Dodaj komentarz