Jak schudła Magda Gessler? „Rozpiera mnie energia”

Jak schudła Magda Gessler? Restauratorka przeszła spektakularną metamorfozę i schudła kilka kilogramów. Czy swoją nienaganną sylwetkę zawdzięcza morderczym treningom, czy specjalnie dostosowanej diecie? Magda Gessler: „Rozpiera mnie energia”. Jak restauratorka dba o siebie?

Magda Gessler jest znaną restauratorką, więc ciągle to próbuje nowych potraw. Na katorżniczą dietę w przypadku gwiazdy nie ma szans. Jak schudła Magda Gessler? Prowadząca Kuchenne Rewolucje zdradziła kilka swoich diet. Jesteście ciekawi?

Jak schudła Magda Gessler?

Najsłynniejsza restauratorka w Polsce kilka lat temu sporo schudła. Jak się okazuje świetna sylwetka Magdy Gessler to nie zasługa morderczych treningów ani specjalnej diety. Jak schudła Magda Gessler? Gwiazda w rozmowie z Vivą! uchyliła rąbka tajemnicy, jak dba o siebie.

– Chodzę teraz dziesięć razy szybciej, rozpiera mnie energia, nie czuję obciachu, gdy patrzę w lustro.[…] Zrezygnowałam z mocnej kawy i herbaty, potraw ciężkich i smażonych. Niechętnie jadam czosnek i cebulę. Właściwie istnieje dla mnie obecnie jeden wymiar smaku. Jem wszystko to, co kwaśne- opowiadała Gessler w magazynie Viva!.

Jaka jest dieta Magdy Gessler?

Restauratorka nie stosuje się do żadnej konkretnej diety, jednak w swoim menu ma określone, jakich produktów powinna unikać, a jakich spożywać częściej. Magda Gessler na jedzeniu zna się jak mało kto, toteż bez problemu sama potrafi zadbać o swój jadłospis. Jak schudła Magda Gessler i jaka jest jej dieta? Gwiazda zdradziła tajniki swojej kwaśnej diety w magazynie Viva!.

– Jeśli jem pomidory, kroję je i kropię sokiem z cytryny. I mięso, i warzywa gęsto posypuję pietruszką oraz kolendrą. Każdy dzień zaczynam od skromnego, ale cudownego śniadania: jem zawsze jajko na miękko, w akompaniamencie soku z limonki oraz grejpfrutów, do tego szklanka letniej wody, mały łyk niezbyt mocnej kawy, od czasu do czasu z finiszem w postaci plastra chudego białego sera”, zwierzyła się Magda Gessler.

1

2

Źródło: lelum.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *