Michał Wiśniewski zostawił Dominikę Tajner z powodu innej kobiety? Ponoć zbliżył się do 20-letniej Agaty Buczkowskiej, nowej wokalistki „Ich Troje”

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska mają romans? Magazyn „Flesz” podaje, że piosenkarz i nowa wokalistka „Ich Troje” zbliżyli się do siebie. Czy Michał Wiśniewski zostawił Dominikę Tajner dla innej kobiety?

Od tygodnia z pierwszych stron tabloidów nie znika temat rozstania Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego. W miniony poniedziałek żona piosenkarza opublikowała na swoim Facebooku komunikat, że artysta złożył pozew o rozwód. Choć wiele osób myślało początkowo, że to tylko żart, okazuje się, że ich małżeństwo naprawdę się rozpadło. Tajner powiedziała też, że Michał złożył pozew prawdopodobnie już trzy miesiące temu.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozwodzą się. Jaki jest powód?

Wszyscy zastanawiają się, co spowodowało, że Michał zdecydował się złożyć pozew rozwodowy. Spekuluje się, że Dominika wdała się w romans z Wojtkiem Jeschke, który partnerował jej w „Tańcu z gwiazdami”. Mówi się także o jej bliskiej relacji z bratem Wojtka, Jackiem. Jednak celebrytka wszystkiemu zaprzecza. 

Wojtek ma cudowną dziewczynę. Chciałam coś powiedzieć, ale nie powiem tego. Nie, nie ma żadnych romansów. Ani z Wojtkiem, ani z Jackiem – wyznała w rozmowie z Party.pl.

Sam Michał nie chce w ogóle zabierać głosu w tej sprawie. Nie odbiera telefonów i nie odpowiada na wiadomości. Magazyn „Flesz” skontaktował się z asystentką wokalisty, Dagmarą Królikowską, która powiedziała krótko:

Artysta nie będzie udzielać w tej sprawie żadnych informacji.

Jednak milczenie przerwali znajomi pary, którzy przyznali, że między Dominiką a Michałem od dłuższego czasu było źle.

Tam zawsze były tarcia, a poza tym oboje byli o siebie bardzo zazdrośni. Najostrzej kłócili się, kiedy ona była menedżerem Michała i pracowali razem. Dlatego postanowili rozdzielić swoje drogi zawodowe.

Co ciekawe, znajomi Wiśniewskich podają także, że to nie kłótnie i zazdrość Michała o Wojtka Jeschke doprowadziły do rozpadu małżeństwa. Ponoć gwiazdor nawiązał ostatnio bliską relację z 20-letnią Agatą Buczkowską, nową wokalistką „Ich Troje”.

Czy to młodziutka piosenkarka będzie piątą żoną Wiśniewskiego? Czas pokaże.

View this post on Instagram

???

A post shared by AGATA BUCZKOWSKA ® (@agatabuczkowska_official) on

Źródło: plotek.pl

Share

Dodaj komentarz