Michał Wiśniewski i Dominika Tajner mają 4 miliony długów. Nie spłacali zaciągniętych kredytów

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej to w ostatnim czasie jedno z największych zaskoczeń polskiego show biznesu. Nie tylko ze strony fanów i znajomych pary, ale także samej zainteresowanej, która trenując do kolejnych odcinków Tańca z gwiazdami, po prostu nagle otrzymała od troskliwego męża papiery rozwodowe. Zachowaniem Wiśniewskiego była wyraźnie zniesmaczona jego była żona numer dwa, Mandaryna, natomiast Magda Femme wykorzystała okazję, aby wbić mu szpilę i życzyła po prostu „miłego rozwodu”. Taki obrót wydarzeń pociągnął za sobą także lawinę plotek, jakoby piosenkarz miał już na oku kolejną wybrankę, 20-letnią wokalistkę Ich Troje Agatę Buczkowską.

Nagłe zainteresowanie mediów i trudna sytuacja osobista z pewnością nie pozostały obojętne dla samopoczucia obu stron, jednak najwyraźniej będą się oni musieli zmierzyć jeszcze z niejednym wyzwaniem. Jak donosi Fakt, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska mają wspólnie prawie 4 miliony złotych długów, które są wynikiem zaciągniętych przez nich kredytów. W 2006 roku piosenkarz zdecydował się wziąć aż 2,8 miliona złotych kredytu na zakup 64-metrowego mieszkania w Warszawie i do tej pory spłacił jedynie około 600 tysięcy złotych należności.

Podobny problem ma Dominika, która wzięła ze SKOK-u Wołomin milion złotych kredytu i do tej pory… nie spłaciła ani złotówki. Zabezpieczeniem kredytu jest nieruchomość w postaci działki, jednak odsetki w obu przypadkach wciąż rosną. W tym momencie dług porzuconej celebrytki urósł już o ponad 300 tysięcy złotych. Tajner-Wiśniewska w rozmowie z reporterem twierdzi jednak, że jest to ostatni z problemów, jakimi miałaby ochotę się w tym momencie zajmować.

Mam teraz inne problemy na głowie niż komentowanie takich treści – skomentowała doniesienia Dominika w rozmowie z reporterem Faktu.

Michał Wiśniewski, dla odmiany, postanowił nie komentować sprawy. Przypomnijmy, że piosenkarz jakiś czas temu oficjalnie ogłosił bankructwo, co, w obliczu postępowania upadłościowego, jego syndyk Katarzyna Hausa tłumaczy jako powód niepłacenia należności.

Myślicie, że Wiśniewscy uporają się w końcu z demonami przeszłości?

1

Nie spłacali zaciągniętych kredytów

2

Nie spłacali zaciągniętych kredytów

3

Nie spłacali zaciągniętych kredytów

4

Nie spłacali zaciągniętych kredytów

5

Nie spłacali zaciągniętych kredytów

Źródło: pudelek.pl

Share

Dodaj komentarz