Justyna Żyła właśnie upokorzyła Iwonę Pavlović. Turlamy się ze śmiechu

Justyna Żyła jest niewątpliwie najpopularniejszą gwiazdą w tanecznym show telewizji Polsat. Wielokrotnie krytykowana przez Iwonę Pavlović w końcu odpowiedziała. Takiej riposty nie spodziewał się nikt.

Justyna Żyła po raz kolejny została skrytykowana przez jurorów programu Taniec z Gwiazdami. Mimo niskich ocen, była żona popularnego skoczka narciarskiego występowała na parkiecie już trzy razy i wciąż jest nagradzana głosami widzów. Jej udział w produkcji telewizji Polsat z pewnością przejdzie do historii jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych.

Jurorzy są bezlitośni wobec jej tanecznych umiejętności. Justyna Żyła nigdy nie wymieniała tańca jako swojej największej pasji i dziś ledwo nadąża za swoim wybitnym partnerem Tomaszem Barańskim. Z jej występów żartował już Andrzej Grabowski, układając dowcipne wierszyki na jej temat. Jednak najbardziej krytyczna jest zawsze Iwona Pavlović, która nie przebiera w słowach i za każdym razem daje Justynie Żyle do zrozumienia, że jej miejsce jest poza programem.

Justyna Żyła upokorzyła Iwonę Pavlović. Nikt nie spodziewał się takiego komentarza

Justyna Żyła nie poddaje się jednak. Widzowie wciąż na nią głosują i to tylko dzięki nim celebrytka może przygotowywać się do występu w kolejnym odcinku. Można się jednak spodziewać, że Iwona Pavlović znów wypowie pod jej adresem wiele gorzkich słów. A może jednak to się zmieni? Być może surowa jurorka przemyśli swoje zdanie po tym, co ostatnio powiedziała była żona Piotra Żyły.

– Póki jej opinie dotyczą tylko i wyłącznie moich poczynań jeśli chodzi o taniec to nie, bo ja mam szacunek do każdego z członków jury i nie sądzę, żeby był potrzebny jakiś komentarz z mojej strony, jeśli chodzi o punktację. Staram się z pokorą podchodzić do tego – powiedziała Justyna Żyła w rozmowie z mediami.

Takiego komentarza nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że tylko Iwona Pavlović pozwala sobie na emocjonalne wypowiedzi w stosunku do Justyny Żyły. Partnerka taneczna Tomasza Barańskiego jest oazą spokoju.

Justyna Żyła ma dystans do wypowiedzi Pavlović. Jaka będzie odpowiedź jurorki?

Nie da się ukryć, że ten wyważony komentarz Justyny Żyły jest w pewien sposób upokarzający dla Iwony Pavlović. Celebrytka pokazała, że ma duży dystans do swojego występu i nie ma zamiaru odpowiadać na ostre komentarze jurorki w podobny sposób. Dla byłej żony skoczka udział w tanecznym show jest przede wszystkim nowym doświadczeniem i dobrą zabawą.

Justyna Żyła wyraźnie pokazała Iwonie Pavlović, że ta zbyt emocjonalnie podchodzi do jej występów. Dla wschodzącej gwiazdy show biznesu jest to jedynie szansa na zdobycie nowych umiejętności. Producenci tanecznego show doskonale wiedzieli, że nie mają przed sobą profesjonalistki, kiedy zapraszali ją do udziału w programie. Iwona Pavlović wciąż ma jednak wrażenie, że jest jurorką w profesjonalnym konkursie tańca.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz