Katarzyna Dowbor wygrała z chorobą. Cierpienie codziennie niszczyło jej życie

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej uznanych i lubianych postaci w polskim show-biznesie. Niewielu wie, że zawsze uśmiechnięta dziennikarka wygrała z ciężką chorobą! Cierpienie codziennie niszczyło jej życie. Na szczęście dziś gwiazda nie musi już martwić się dolegliwościami.

Dziennikarka przez wiele lat cierpiała z powodu dolegliwości, które nigdy nie zostały zdiagnozowane. O swojej chorobie dowiedziała się przez przypadek. Dzięki temu Katarzyna Dowbor mogła w końcu podjąć decyzję o leczeniu i wyrwać się ze szponów choroby, Zobacz, jak dziennikarce udało się wygrać z cierpieniem!

Katarzyna Dowbor: choroba utrudniała jej życie

Jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce przyznaje, że bardzo długo nie wiedziała, co jej dolega. Katarzyna Dowbor miała sporo problemów ze zdrowiem, które spowodowały, że kilkakrotnie musiała zrobić przerwę w karierze zawodowej! Prezenterka wyznała, że pierwsze symptomy pojawiły się w bardzo stresującym dla niej czasie.

– Choroba zaatakowała w okresie wielkich, stresujących zmian w moim życiu, gdy zmuszono mnie do odejścia po wielu latach z telewizji publicznej i bałam się o przyszłość – opowiedziała gwiazda w rozmowie z Holistic Health.

Katarzyna Dowbor przyznała, że przez długi czas miała problem ze wstawaniem z łóżka. Bolały ją kości i mięśnie, pojawiły się także stany depresyjne, które sprawiły, że prezenterka kompletnie straciła chęć i sens życia.

Na co chorowała Katarzyna Dowbor?

Diagnoza została postawiona przez przypadek. Podczas kręcenia jednego z odcinków programu o tematyce zdrowotnej lekarz, który pojawił się gościnnie na planie, zauważył coś niepokojącego w oku dziennikarki. Od razu zaprosił ją na badania. Okazało się, że prezenterka ma poważne problemy z tarczycą, które wykazały dopiero godziny badań.

Specjalista przyznał, że zaproponował gwieździe badania, ponieważ podejrzewał u niej guza mózgu. Okazało się jednak, że Katarzyna Dowbor cierpi z innego powodu: zaatakowała ją choroba Gravesa-Basedowa, cechująca się ogromną nadczynnością tarczycy. Od czasu diagnozy Dowbor pozostawała pod opieką lekarzy, którzy w końcu zdecydowali, że najlepszym rozwiązaniem będzie operacja.

Katarzyna Dowbor poddała się zabiegowi wycięcia tarczycy i od tamtej pory czuje się dużo lepiej i całkowicie się zregenerowała – zarówno fizycznie, jak i psychicznie! Dziś przestrzega innych przed objawami choroby, które często są bardzo niepozorne.

1

Katarzyna Dowbor przez lata zmagała się z ciężką chorobą.

2

Przez długi czas prezenterka nie była prawidłowo zdiagnozowana.

3

Diagnoza została postawiona przez przypadek. Okazało się, że Dowbor cierpi z powodu choroby Gravesa-Basedova.

4

Od postawienia diagnozy prezenterka przebywała pod stałą opieką lekarzy.

5

Lekarze podjęli decyzję o operacji tarczycy. Od tego czasu prezenterka czuje się dużo lepiej!

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share

Dodaj komentarz