Dramat Poli Raksy. Mąż bezlitośnie ją upokorzył, coś strasznego

Pola Raksa odznaczała się niezwykłą urodą. Ale, jak to zwykle bywa w przypadku pięknych kobiet, nie miała w życiu łatwo. Doświadczyła wielu upokorzeń ze strony swojego męża, który nie potrafił jej docenić.

Pola Raksa należy do najpiękniejszych polskich aktorek. Jej wyjątkowa uroda przyciągała uwagę wielu osób. Miała wielu wielbicieli wśród męskiej części publiczności, która jednomyślnie uznawała ją za ideał kobiecego piękna. Okazuje się jednak, że ze strony swojego męża doświadczała przede wszystkim upokorzenia. Nie była to miłość, na jaką zasługiwała.

Popularna odtwórczyni roli Marusi w kultowym serialu „Czterej pancerni i pies” nie zaznała szczęścia w miłości. Jej małżeństwo z Andrzejem Kostenko okazało się pasmem nieszczęść. Początkowo mąż był o nią chorobliwie zazdrosny i nie mógł znieść świadomości, że żona gra z innymi aktorami w scenach miłosnych. Zazdrość męża była uciążliwa, ale zdrada, której się dopuścił, okazała się prawdziwym ciosem.

Pola Raksa upokorzona przez męża. Mężczyzna zdradził piękną aktorkę z pokojówką

Małżeństwo aktorki nie trwało długo. Ulubienica widzów bardzo źle znosiła kolejne wybuchy zazdrości męża, ale mimo wszystko wiernie przy nim trwała. Nadeszła jednak chwila, która zmieniła wszystko. Pola Raksa nie mogła być dłużej w związku z mężczyzną, który dopuścił się zdrady.

Niewierny mąż zdradził jedną z najpiękniejszych polskich aktorek z pokojówką. Uwiódł tę przypadkową kobietę podczas wyjazdu z Romanem Polańskim do alpejskiego kurortu. Dla Poli Raksy było to bardzo upokarzające. Dla męża okazała się mniej wartościową osobą niż pokojówka, która następnie zeszła na złą drogę i skończyła w domu publicznym w Amsterdamie.

Zdrada męża była dla niej ciosem. Już nigdy nie zdecydowała się na małżeństwo

Pola Raksa bardzo przeżyła zdradę męża i po rozwodzie przysięgła sobie, że już więcej nie weźmie ślubu. Jej kolejne związki również miały tragiczny finał. Jej partnerzy źle znosili popularność aktorki i ciągłe porównania z serialowym partnerem Jankiem z produkcji „Czterej pancerni i pies”. Przepiękna aktorka wdała się jeszcze w parę romansów, jednak żaden z nich nie zakończył się przed ołtarzem.

Obecnie Pola Raksa nie pracuje już jako aktorka. Zajmuje się natomiast różnymi formami plastyki. Jej dziełem były między innymi kostiumy w recitalu Ewy Błaszczyk w Teatrze Studio w Warszawie. Aktorka prowadziła również popularną rubrykę o modzie w „Rzeczypospolitej”.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz