Pavlović aż wstała i wyszła na scenę. Widzowie TzG w szoku po występie Żyły

Piotr Żyła wystąpił dziś w kolejnym konkursie skoków narciarskich, a wiele osób zastanawiało się, czy reprezentant Polski ma zamiar kibicować swojej byłej partnerce podczas występu w Tańcu z gwiazdami. Kobieta po raz kolejny nie pokazała się z dobrej strony, zbierając słabe oceny. Mimo wszystko, przed kamerami wydarzyło się coś szokującego.

Piotr Żyła był wielokrotnie wspierany przez swoją byłą partnerkę. Nie ukrywała ona, że kibicuje, aby skoczek zdołał osiągnąć jak najlepszy wynik, czym chwaliła się na Instagramie. Wiele osób zastanawiało się więc, czy nasz wybitny sportowiec zrewanżuje się swojej byłej żonie. Kobieta znajduje się w bardzo trudnej sytuacji po udziale w znanym show Polsatu.

Justyna Żyła zdecydowała się na występ w Tańcu z gwiazdami, a już po pierwszym występie widać było, że najprawdopodobniej był to wielki błąd z jej strony. Jej występy od samego początku były krytykowane przez jurorów i widzów, a z każdym odcinkiem było coraz gorzej. Dziś mogliśmy zaobserwować kolejny „taniec” ze strony partnerki tanecznej Tomasza Barańskiego.

Piotr Żyła kibicował żonie?

Po ostatnim programie widzowie nie kryli wzburzenia na wieść o werdykcie. Głosowanie wskazało, że z programem po raz kolejny nie pożegnała się Justyna Żyła, która zdaniem internautów i jurorów prezentowała się zdecydowanie najgorzej ze wszystkich uczestników. Niektórzy twierdzili nawet, że plebiscyt jest ustawiony, a kolejne występy Żyły to celowy zabieg reżyserów.

Dziś mieliśmy okazję po raz kolejny zobaczyć na parkiecie kobietę, z którą przez lata związany był Piotr Żyła. Po raz kolejny nie zaprezentowała się ona z dobrej strony, a jej występ można określić jako co najwyżej „poprawny”. Tomasz Barański wraz ze swoją partnerką przedstawili rumbę, która miała zdobyć serca publiczności.

Zamiast tego doszło do kolejnego słabego tańca ze strony uczestniczki. Jej ruchy były bardzo powolne, brakowało przede wszystkim odwagi i pewności siebie. Tym razem nie doszło do bardzo poważnej wpadki, jednak występ został oceniony słabo przez jurorów i widzów. Niektórzy twierdzili, że był po prostu „senny”.

Piotr Żyła nie byłby dumny

Jury po raz kolejny wyraziło swoje zdanie na temat tańca Justyny Żyły. Iwona Pavlović zdecydowała się nawet wyjść na scenę, by uścisnąć dłoń celebrytce i pogratulować jej, że tym razem nie doszło do większej wpadki i totalnej kompromitacji. Andrzej Grabowski bronił kobiety, zauważając jej postęp.

Oceny znów nie były wysokie, choć dla byłej partnerki Piotra Żyły z pewnością liczy się to, że nie usłyszała głosów krytyki, a jedynie żal, że wszystko wyglądało zbyt spokojnie. Iwona Pavlović zdecydowała się na ocenę 3, Andrzej Grabowski dał parze 6 punktów, a Ola Jordan oceniła taniec na 5 punktów.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz