Zaskakujące wpisy Michała Wiśniewskiego. „Tęsknię”

Michał Wiśniewski podjął błędną decyzję o rozwodzie? Najnowsze wpisy mężczyzny na jego social mediach mogą świadczyć o tym, że decyzja o rozstaniu z Dominiką Tajner była zbyt pochopna. Czy lider Ich Troje rzeczywiście żałuje swojego zachowania i zechce wrócić do byłej ukochanej?

Michał Wiśniewski od czasu ogłoszenia swojego rozwodu z Dominiką Tajner znalazł się w centrum zainteresowania mediów plotkarskich, które zastanawiały się, czemu charyzmatyczny muzyk zrezygnował z małżeństwa ze swoją ukochaną. Wśród najczęstszych plotek były te mówiące o zazdrości muzyka względem żony i jej udziału w Tańcu z Gwiazdami. Inne media zaznaczały, że może chodzić o kolejny związek autora hitu „Powiedz”. O ile tabloidy i portale nie dotarły do informacji, co tak naprawdę stoi za rozpadem związku Wiśniewskich, to sam wokalista zdaje się tęsknić za byłą żoną, a przynajmniej tak możemy wnioskować patrząc na jeden z ostatnich wpisów kontrowersyjnego wokalisty na jego social-mediach.

Michał Wiśniewski tęskni za żoną? Zagadkowy wpis wokalisty Ich Troje

Na kilka dni po ogłoszeniu rozwodu, Michał Wiśniewski postanowił wstawić na tablicę swojego oficjalnego konta na Facebooku jeden ze swoich najbardziej poruszających utworów z solowej płyty. – „Tęsknie”. Romantyczny utwór wstawiony po upływie kilku dób od ogłoszenia końca małżeństwa zadziwił fanów, którzy zaczęli doszukiwać się głębszego sensu w refrenie piosenki.

– Jeszcze noc, a już tęsknię/ chyba serce mi pęknie/ nie ten czas i nie miejsce/ drwi podły los/ usta płoną udręce, milknie głos/ – śpiewa wokalista w swoim utworze.

Czy plotka o tęsknocie jest prawdziwa?

Od czasu ogłoszenia decyzji, Michał Wiśniewski nie udzielił komentarza dotyczącego swojego życia osobistego. O wiele bardziej wylewna była jego żona, która raz po raz odnosiła się do plotek mediów. Jeśli wokalista tęskni za swoją żoną, to będzie miał wielki problem z tym, aby przekonać ją do powrotu. Wszystko przez słowa uczestniczki „Tańca z Gwiazdami”, która ogłosiła publicznie, że zamierza się zdystansować od poczynań swojego męża.

– Nie chcę więcej komentować tej sytuacji, bo jest trudna – zarówno dla mnie, jak i dla Michała. Cokolwiek by się nie stało, rozchodzić trzeba się z klasą, a wina zawsze leży po środku. Nie ma czegoś takiego, że komuś coś się ubzdura. Ja bym chciała to rozstanie przejść z klasą- wyznała Dominika Tajner.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz