Kosmiczna seria wpadek Żyły podczas tańca. „Jakby miała łyżwy na nogach”

Harry Potter jest jedną z najbardziej znanych serii filmowych w historii, jednak dziś postaci z filmu pojawiły się w zupełnie innych okolicznościach – podczas Tańca z gwiazdami. Po raz kolejny na scenie zaprezentowała się Justyna Żyła. Internauci są zgodni co do jej występu.

Harry Potter był filmem, z którego inspirację czerpali dziś Justyna Żyła oraz Tomasz Barański. Każda z par dzisiejszego odcinka musiała wcielić się w rolę postaci z bajek lub filmów dla dzieci. Mariusz Węgłowski zaprezentował się jako Shrek, Tomasz „Gimper” Działowy wystąpił w roli Alladyna. Znów zaskoczyła Justyna Żyła.

Była żona skoczka narciarskiego wraz z partnerem zaprezentowali się jako postaci znane z filmów z serii Harry Potter. Znany tancerz wystąpił jako tytułowy bohater serii książek J. K. Rowling, natomiast gwiazda Internetu wcieliła się w postać Hermiony, przyjaciółki znanego czarodzieja. Internauci ocenili już występ celebrytki. Byli przy tym wyjątkowo jednogłośni.

Harry Potter tematem przewodnim tańca

Już przed występem Justyna Żyła zaprezentowała się wraz ze swoim partnerem przy okazji przedstawiania par biorących udział w show. Kobieta ponownie zebrała uwagę wszystkich widzów, gdy okazało się, że odegra rolę Hermiony z serii filmów o przygodach młodego czarodzieja. Nie wszyscy zgadzali się z tym pomysłem, a dla części widzów był wręcz irracjonalny. Niektórzy głośno śmiali się, że była żona skoczka narciarskiego zupełnie nie pasuje do postaci inteligentnej czarodziejki.

Para zatańczyła walca wiedeńskiego do melodii znanej niemal wszystkim, czyli do motywu muzycznego z serii filmów o Harrym Potterze. Kobieta nie wyglądała na zbyt pewną siebie. Jej ruchy z pewnością ograniczała szata podobna do tych, którą w filmach mieli na sobie uczniowie Hogwartu. Mógł to być czynnik, który nie wpłynął pozytywnie na odbiór jej występu.

Harry Potter na scenie Tańca z Gwiazdami

Kobieta nie zaprezentowała się zbyt dobrze. Po raz kolejny internauci dostrzegli, że zabrakło jej wiary we własne możliwości oraz w to, że jest w stanie pokazać się z dobrej strony i nie skompromitować się na tle pozostałych uczestników.

– Co to miało być? Tańczyła tak, jakby miała łyżwy na nogach! – pisze jeden z rozczarowanych występem gwiazdy mężczyzn.

Jurorzy nie doszli do porozumienia co do oceny tańca. Andrzej Grabowski bardzo chwalił występ Justyny Żyły, umiarkowanie zadowolona była Ola Jordan, natomiast Iwona Pavlović po raz kolejny nie oszczędziła celebrytki.

– Powiem tak: Hokus pokus, czary mary, dobrze że prowadził cię Harry – powiedziała jurorka, wyrażając swoje niezadowolenie.

Pavlović przyznała także, że nie zauważyła żadnego postępu względem poprzedniego tygodnia, co ją bardzo rozczarowało. Wciąż nie wiadomo, jak na rozczarowujący taniec zareagują głosujący widzowie.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz