To już oficjalne. Robert Janowski jurorem w programie muzycznym

Robert Janowski od dłuższego czasu nie mógł cieszyć się satysfakcją z pracy, którą wykonywał przez wiele lat. Dziś wiemy, że niebawem wróci do swojej roli. Znany prezenter pojawi się w nowym programie muzycznym, który niebawem zaliczy swój debiut.

Robert Janowski postanowił po kilkunastu latach rozstać się z Telewizją Polską. Znany prezenter był prowadzącym program „Jaka to melodia” od samego początku jego emisji. Był z nim kojarzony, jednak po latach, zarówno dziennikarz, jak i producenci stwierdzili, że potrzebne są zmiany, które pozwolą odświeżyć formułę muzycznego show, które zmaga się ze stagnacją i spadkiem oglądalności.

W wyniku zmian nowym prowadzącym został Norbi, jednak trudno mówić o dobrym odbiorze tej decyzji wśród widzów. Póki co twierdzą oni, że brakuje im udziału Roberta Janowskiego w muzycznym teleturnieju. Ich zdaniem, program nie jest tak atrakcyjny bez udziału znanego dziennikarza, który zawsze potrafił zainteresować oglądających.

Robert Janowski wraca do programów muzycznych

Decyzja o rozstaniu się z Robertem Janowskim była krytykowana przez widzów. Wielokrotnie twierdzili oni, że program był ciekawy przede wszystkim dzięki działaniom prowadzącego. Był on niezwykle ceniony przez wszystkich fanów stacji, jednak producenci stwierdzili, że potrzebne są ważne zmiany, które pozwolą przywrócić programowi dawną popularność.

W tym momencie wydaje się, że nie tylko nie udało się spełnić tego założenia, ale sytuacja jeszcze pogorszyła się. Norbi nie wywiązuje się ze swoich obowiązków w ten sam sposób, w jaki przez lata robił to Robert Janowski. Znany dziennikarz „żył” programem, angażował się w każdy jego fragment, a u muzyka zwyczajnie tego nie widać.

Wiele osób myślało, że Janowski nie wróci już do programów muzycznych, jednak teraz pojawił się zupełnie inny scenariusz. Dowiedzieliśmy się, że prezenter już niebawem wznowi swoją działalność, by zająć się zupełnie innym projektem, o którym Polacy jeszcze nie słyszeli. Niewykluczone, że będzie on cieszył się wielkim zainteresowaniem.

Robert Janowski skorzystał z propozycji

Niebawem prezenter wystąpi w programie „Stage4YOU na UW”, w którym będzie zasiadał w jury. Co ciekawe, do tej pory nigdy nie pełnił tej funkcji, dlatego widzowie przejawiają zainteresowanie udziałem dziennikarza w programie Uniwersytetu Warszawskiego. Dotychczas był znany głównie z roli prezentera.

„Stage4YOU na UW” to program zorganizowany przez Uniwersytet Warszawski. Wszystkie osoby poniżej 30-tego roku życia będą mogły zgłosić się, by zaprezentować swój talent muzyczny. Zainteresowanych z pewnością nie zabraknie, a nagrodą jest udział w tegorocznych Juwenaliach na głównej scenie. Program będzie można oglądać w telewizji UniwerekTV.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz