Michał Wiśniewski trafił pod opiekę lekarzy. Potrzebuje specjalistycznych badań

Michał Wiśniewski zaniepokoił swoich fanów. Gwiazdor muzyki pop zaskoczył sympatyków informacją dotyczącą konieczności oddania się pod opiekę lekarzy. Niektórzy zaczęli się martwić, że piosenkarzowi zaczęło coś dolegać. Prawda jest jednak zupełnie inna.

Michał Wiśniewski jest ostatnio w centrum zainteresowania wszystkich krajowych mediów show-biznesowych. Po tym, jak lider Ich Troje ogłosił, że rozwodzi się ze swoją żoną, do mediów przedostała się kolejna, całkowicie niepokojąca wiadomość – lider Ich Troje wyznał, że musi się poddać opiece lekarzy.

Niektórzy z miłośników talentu piosenkarza zmartwili się tą informacją i zaczęli podejrzewać, że lekarze są potrzebni muzykowi po emocjach związanych z ogłoszeniem decyzji o skończeniu swojego związku. Jak się jednak okazuje, cel wizyt lekarskich Wiśniewskiego jest zupełnie inny.

Michał Wiśniewski u lekarzy

Powodem, dla którego wokalista kultowego zespołu muzycznego musiał się stawić u lekarzy, jest jego wielkie marzenie. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale muzyk jest miłośnikiem awiacji i uwielbia latać w przestworzach swoim samolotem. Jak sam mówi, ta pasja bardzo go relaksuje.

– Tam nie muszę być czerwono lub czarnowłosym Michałem Wiśniewskim, który śpiewa konkretną muzykę. Jestem po prostu pilotem i to jest bardzo fajny moment dla kogoś, kto jest rozpoznawalny na ulicy. Latanie pozwala mi na anonimowość. W powietrzu nikt nie ocenia mnie po tym, kim jestem, tylko po tym, jak latam. Jestem jednym z wielu na niebie – mówił w radiowej Jedynce.

Muzyk uspokaja fanów na Instagramie

Aby potwierdzić informację dotyczącą potrzebnej wizyty u lekarza w ramach realizacji swojego hobby, muzyk postanowił sfotografować się na Instagramie i pokazać się przed Centrum Medycyny Lotniczej. To tam piloci chcący sterować pojazdami powietrznymi zdobywają badania i uprawnienia pozwalające im na pilotowanie maszyn. Jak sam muzyk wyznał, zdobyte zaświadczenie pozwoli mu na kolejne dwa lata latania w obłokach.

– Kolejne 2 lata, kolejne badania… Czas na loty! – napisał artysta.

Odzew ze strony piosenkarza bardzo uspokoił fanów, którzy okazali muzykowi wielkie wsparcie.

– Jak to powiedziałam w piątek: Latasz nawet jak nie latasz
– Powodzenia Michał
– Zdrowy jesteś jak rybka
– Na czym Pan aktualnie lata? – czytamy komentarze w internecie.

Źródło:

Share

Dodaj komentarz