Dziecko w drodze! Przełom w rodzinie Wiśniewskich, rozwodu nie będzie?

Polsat zrobił z niej wielką gwiazdę, jej życie jednak zostało zrujnowane przez zaskakującą decyzję jej męża – Michała Wiśniewskiego. Teraz okazuje się, że wszystko może zmienić dziecko, które już jest w drodze. Pojawiły się głosy, że Tajner może pogodzić się z ukochanym i do rozwodu ostatecznie nie dojdzie.

Polsat zapraszając do „Tańca z gwiazdami” Dominikę Tajner zapewnił jej ogromną popularność i sławę. Kibicowały jej miliony Polaków, niestety ostatecznie odpadła z programu, a niemalże w tym samym czasie rozpadło się także jej życie osobiste. Niedawno poinformowała na Facebooku, że Michał Wiśniewski postanowił zakończyć ich małżeństwo i złożył już papiery rozwodowe.

Był to gigantyczny szok i o sprawie rozpisywały się wszystkie polskie media, a teraz pojawiły się głosy, że do rozwodu ostatecznie może wcale nie dojść. Czy dziecko, które jest już w drodze, sprawi, że gwiazda telewizji Polsat pogodzi się z liderem Ich Troje i w ich życiu znów zagości spokój i miłość?

Informacja o rozwodzie Wiśniewskich wstrząsnęła wszystkimi

– Kochani! Mój mąż złożył pozew o rozwód – od opublikowaniu tej informacji na Facebooku Tajner rozpoczął się najgłośniejszy skandal w polskim show-biznesie w ostatnim czasie.

Post zniknął błyskawicznie, wkrótce jednak okazało się, że informacja była prawdziwa, a Michał Wiśniewski rzeczywiście postanowił opuścić swoją ukochaną. Media natychmiast zaczęły spekulować nad przyczynami tak zaskakującej decyzji.

Pojawiły się głosy, że lider Ich Troje był chorobliwie zazdrosny o swoją żonę, która rozpoczęła treningi do tanecznego konkursu telewizji Polsat. Miał mieć pretensje, że dotykali ją obcy mężczyźni, a przede wszystkim jej trener. Choć w mediach piosenkarz oficjalnie nie ujawnił, dlaczego złożył papiery rozwodowe, teraz pojawiły się informacje, zgodnie z którymi do ostatecznego rozstania może w ogóle nie dojść, a wszystko przez dziecko, które jest już w drodze.

Czy nadejście dziecka sprawi, że para do siebie wróci?

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Apoloniusz Tajner zostanie ojcem. Podobno oczekiwanie na dziecko sprawiło, że ojciec Dominiki za wszelką cenę będzie chciał teraz pogodzić skłóconych małżonków, by jego potomek dołączył do pełnej, szczęśliwej rodziny.

– Wierzył, że ten [Michał Wiśniewski – przyp. red.] nie skrzywdzi jego córki. Osobiście prowadził ją do ołtarza. Dla piosenkarza wiele znaczył gest teścia, którego szanował i podziwiał. Stał się dla niego wzorem ojca, którego w życiu mu brakowało. Przez lata starał się nie zawieść jego zaufania. Mieli ze sobą wiele szczerych, męskich rozmów – możemy przeczytać w „Rewii”.

Magazyn sugeruje, że Apoloniusz Tajner będzie próbował wpłynąć na zmianę decyzji zięcia i namówić go do powrotu.

Źródło:pikio.pl

Share

Dodaj komentarz