Kasia Tusk zapozowała z córeczką. Fani są zachwyceni

Kasia Tusk bardzo dba o swoją prywatność. Córka byłego premiera RP nie chciała robić ze swojej ciąży i porodu medialnego wydarzenia. Jednak ostatnio w sieci pojawiło się jej zdjęcie z córeczką. Fani są pod dużym wrażeniem.

Kasia Tusk bardzo dba o swoją prywatność. Ciąża i poród córki byłego premiera RP okazały się zaskoczeniem dla bardzo wielu osób. Jak sama przyznała, nie chciała, aby najważniejsze momenty w jej życiu straciły swoją magię przez medialny szum. Udało się. Jednak fani pozostają czujni i uważnie obserwują ją na Instagramie.

Córka Donalda Tuska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim oficjalnym profilu publikuje przede wszystkim profesjonalne zdjęcia swoich najnowszych stylizacji, a także porady dotyczące mody i urody. Internauci są jednak bardzo czujni i potrafią dostrzec różne szczegóły z jej życia.

Kasia Tusk z córeczką. Urocze zdjęcie na Instagramie

Internauci potrafią zauważyć najdrobniejszy szczegół. Kasia Tusk dba o swoją prywatność, więc jej fanom pozostaje uważna obserwacja zdjęć i wszystkich elementów, które się na nich znajdują. Obserwatorzy dostrzegają między innymi oryginalny i gustowny wystrój wnętrz Kasi Tusk. Ostatnie zdjęcie zamieszczone na Instagramie dokumentowało wiosenny spacer. Oprócz kwitnących drzew i słońca na fotografii można dostrzec coś jeszcze.

Fani zauważyli, że Kasia Tusk w specjalnym nosidełku trzyma swoją 4-miesięczną córeczkę. Dziewczynka znajduje się w ten sposób bardzo blisko mamy, która trzyma ją niemalże przy samym sercu. Okazuje się, że było to jednocześnie najbardziej praktyczne rozwiązanie. Wózek mógłby być kłopotliwy w leśnych terenach.

Fani zachwyceni uroczym zdjęciem Kasi Tusk

Wyraźnie widać, że 32-letnia Kasia Tusk doskonale czuje się w roli mamy, a macierzyństwo jej służy. Córka Donalda Tuska wygląda wręcz kwitnąco. Fani są zachwyceni tą pogodną fotografią, która dokumentuje bliską relację matki i córki:

– Żaden fashion week nie przebije kochanego skarbu – komentowała jedna z internautek.

– Musisz mieć grzeczne dzieciątko.. U mnie nigdy nie jest spokojnie – czytamy w innym komentarzu.

– Przepiękne zdjęcie – podsumowała inna osoba.

Tak wyglądała Kasia Tusk podczas wiosennego spaceru z córeczką. Zdjęcie zostało zamieszczone na jej oficjalnym profilu na Instagramie:

1

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz