Nowe informacje na temat stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz przez wiele miesięcy była bardzo słaba z powodu problemów zdrowotnych. Najnowsze informacje dotyczące samopoczucia aktorki niosą ze sobą nadzieję dla fanów. Mają nadzieję, że już wkrótce zobaczą ją w jury „Tańca z gwiazdami”.

Beata Tyszkiewicz zaniepokoiła wszystkich Polaków, gdy okazało się, że przeszła rozległy zawał. Wszyscy byli bardzo przejęci stanem zdrowia największej damy polskiego kina. Córki gwiazdy tak bały się o osłabioną matkę, że namówiły ją zatrudnienie gosposi.

Gwiazda, choć niechętnie, przystała na tę propozycję, bowiem nie miała siły wykonywać domowych czynności samodzielnie. Taki stan utrzymywał się bardzo długo. Najnowsze informacje dają jednak powody do optymizmu. Wydarzyło się coś bardzo znaczącego.

Beata Tyszkiewicz przez długi czas była bardzo słaba. Nowe wiadomości pozwalają mieć nadzieję na poprawę

Stan zdrowia ulubionej jurorki Tańca z gwiazdami wzbudzał ogromne emocje wśród wszystkich Polaków, którzy z niepokojem przyjmowali wszystkie złe nowiny. Tym razem anonimowy informator przekazał bardzo ważną wiadomość, która wskazuje, że Beata Tyszkiewicz czuje się już o wiele lepiej.

– Zaprzyjaźniona pani robiła jej zakupy i sprzątała. Czasem też ugotowała obiad. Głównie wtedy, gdy Karolina była zajęta i nie mogła przez kilka dni odwiedzić matki – powiedział.

Jak podaje osoba z bliskiego otoczenia aktorki, pomoc nie jest już potrzebna. Gwiazda kina stwierdziła, ze czuje się na tyle dobrze, że sama sobie poradzi ze wszystkimi obowiązkami domowymi. Ponadto, ciągła obecność obcej osoby w domu zaczęła ją mocno irytować.

– Czuje się na tyle dobrze, że sama może wykonywać zwykłe domowe czynności. Poza tym lubi mieć zajęcie – dodaje informator.

Ikona polskiego kina wróci do pracy w telewizji? Fani nie ukrywają emocji

Doniesienia o zwolnieniu gosposi to jedna z najlepszych informacji z ostatnich miesięcy. Można wnioskować, że Beata Tyszkiewicz faktycznie czuje się już o wiele lepiej, bowiem gdy była bardzo słaba, nie rezygnowała z usług opiekunki.

Fani od razu zaczęli snuć plany na temat powrotu gwiazdy do telewizji. bardzo chcieliby, aby ich ulubienica po raz kolejny zasiadła w jury Tańca z gwiazdami. Z pewnością wielu widzów zasiadłoby przed telewizorami tylko dla niej.

Jak na razie jednak dama nie zamierza wracać do pracy przed kamerami. Mimo drobnego polepszenia, stara się nie przemęczać i dbać o swoje serce. Wyjazdy do studia oraz stres związany z nagraniami kolejnych odcinków wciąż mogą być dla niej niebezpieczne.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz