Jaruzelska odziedziczyła ogromną fortunę. Teraz wychodzi za mąż!

Monika Jaruzelska (55 l.) jest w trakcie przygotowań do ślubu.

Córka generała Jaruzelskiego od pewnego czasu spotyka się ze swoim dawnym znajomym z czasów studenckich. Opowiedziała o nim m.in. w swojej książce i na łamach jednego z czasopism. „Kocham i jestem kochana” – podkreślała.

Jak się okazuje jej ukochany to człowiek sukcesu, znany Francuz, starszy od niej o osiem lat. „Miał już spory zasób życiowego doświadczenia, bo był wdowcem po samobójczej śmierci żony” – wspominała Jaruzelska.

Kiedy spotkali się po latach, uczucie znowu odżyło. Dziś są po zaręczynach i szykują się do wesela – na palcu Moniki od pewnego czasu można podziwiać piękny pierścionek z brylantem.

„Kupiłam już sukienkę na ślub” – potwierdza 55-latka w rozmowie z „Super Expressem”. Na razie nie wyznaczyła daty i miejsca ślubu. Wiadomo jednak, że para rozważa uroczystość we Francji.

Będzie to pierwszy ślub Jaruzelskiej. Na początku lat 90. związała była z lekarzem, z którym ma syna Gustawa. Para rozstała się niedługo po urodzeniu chłopca.

(Za)radna Monika

Córka generała Jaruzelskiego jest radną Warszawy z ramienia SLD Lewica Razem.

Z tego powodu musiała złożyć oświadczenie majątkowe. Dziennikarze „Faktu” dotarli do dokumentu…

„To najbogatsza warszawska radna. Majątek wart jest ponad 8,1 mln złotych. Monika Jaruzelska posiada liczące 157 m2 mieszkanie w centrum Warszawy niedaleko placu na Rozdrożu o wartości 2,5 mln złotych oraz drugi, 56-metrowy apartament wart 400 tys. złotych. Po rodzicach odziedziczyła 120-metrową willę przy ul. Ikara na Mokotowie, której wartość wyceniła na 4 miliony złotych. Posiada również 100-metrowy domek letniskowy na Mazurach z działką (5 tys. metrów kwadratowych). Jego wartość to milion złotych” – wyliczał tabloid.

Do tego należy doliczyć oszczędności wynoszące prawie 200 tys. złotych. Jaruzelska na zakup jednego z mieszkań zaciągnęła też kredyt we frankach.

1

Źródło: pomponik.pl

Share

Dodaj komentarz