Ola Kwaśniewska wygląda jak prawdziwa dama księżna Diana. Oszałamiające zdjęcia

Ola Kwaśniewska pokazuje się w stylizacjach, w których nie wstydziłaby się pokazać nawet jej mama Jolanta, uznawana przez wielu za ikonę stylu. Tak niesamowite kreacje i zdjęcia córki Aleksandra Kwaśniewskiego momentalnie wzbudzają komentarze zachwyconych internautów.

Ola Kwaśniewska wpadła na to sama, czy może to Jolanta była prawdziwą inspiracją dla swojej córki? Ola, która przez wiele lat próbowała przebić się do krajowego show-biznesu, zaczęła w końcu dorównywać swojej mamie, jeśli chodzi o wyczucie stylu i elegancji. Jej zdjęcia, które regularnie pojawiła się w mediach społecznościowych, wstrząsają internautami i wywołują wielką dyskusję w internaucie. Tak dużej ilości komplementów na raz gwiazda nie mogła się spodziewać.

Jolanta Kwaśniewska będzie dumna. Córka idzie w jej ślady

O ile córka Kwaśniewskiej jak na razie nie jest tak rozpoznawalna, jak jej rodzice, to jej nazwisko istnieje w polskim show-biznesie od lat. Głośne małżeństwo z Kubą Badachem, a także próba zaistnienia w show-biznesie, jak na razie spełzały na niczym. Córka prezydenta nie robi sobie jednak z tego nic i nadal próbuje przebić się do mainstreamu. Jak na razie, małym sukcesem kobiety są jej konta w mediach społecznościowych, które przyciągają coraz większą ilość obserwatorów. Instragram gwiazdy stał się bardzo popularny i zdobywa coraz większą ilość miłośników.

Kwaśniewska poprzez publikację swoich niezwykłych fotografii zdobyła już uznanie wśród 109 tysięcy obserwujących, którzy z zapartym tchem przyglądają się jej życiu i stylizacjom, jakie zamieszcza na swoich profilach i trzeba przyznać, że są one co najmniej niezwykłe.

Ola Kwaśniewska prawdziwą gwiazdą internetu

O tym, jak ważne dla polskiego internetu są stylizacje i zdjęcia Oli Kwaśniewskiej, niech świadczą komentarze oczarowanych internautów, którzy z upragnieniem wyczekują coraz to nowszych publikacji ze strony gwiazdy. Wśród najbardziej wielbiących gwiazdę komentarzy nie brakuje takich, które zapewne nie raz wywołały wielki uśmiech na twarzy córki prezydenta.

Też chce mieć takie piękne zęby. I to takie! Nic tylko zazdrościć – napisała jedna z internautek

– Wygląda Pani olśniewająco. O wiele piękniej, niż pani piękna mama- zauważył inny z internautów komentujący stylizację Kwaśniewskiej.

– Jest Pani najpiękniejszą osobą na Instagramie – wyznał rozkochany w zdjęciach internauta.

1

2

3

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz