Z ostatniej chwili: Monika Jaruzelska bierze ślub

Monika Jaruzelska może mówić o dobrej passie w sowim życiu. Nie dość, że powodzi jej się w sferze zawodowej, to już niedługo stanie na ślubnym kobiercu i powie „tak” tajemniczemu ukochanemu. Wiemy, kim jest ten mężczyzna.

Monika Jaruzelska nie może narzekać na brak szczęścia w życiu. Ostatnie lata były dla niej bardzo przychylne. Nie dość, że została radną Warszawy, to prawdopodobnie jeszcze w tym roku czeka ją własne, huczne wesele.

Monika Jaruzelska poślubi prawdziwego arystokratę

O wybranku 55-letniej Moniki nie wiadomo zbyt dużo. Nieznany jest jego wizerunek, imię, nazwisko oraz nawet wiek. Dziennikarze prowadząc własne śledztwo, doszli do wniosku, że Jaruzelska 6 lat temu napisała o nim w swojej książce „Towarzyszka panienka”.

– Po studiach wyjechałam na jakiś czas do Francji. (…) No i zakochałam się w pewnym Francuzie. Starszy ode mnie osiem lat, miał już spory zasób życiowego doświadczenia, bo był wdowcem, po samobójczej śmierci żony. Pochodził z bardzo dobrej rodziny. Miał wzięte biuro architektoniczne, piękne mieszkanie z tarasem i widokiem na wieżę Eiffla, na co dzień jeździł daimlerem. Był mało francuski, raczej charakteryzował się brytyjskim sposobem bycia, a więc rodzajem eleganckiej, flegmatycznej ogłady. Roztaczał wokół mnie atmosferę spokoju i poczucia bezpieczeństwa, co kontrastowało z moją żywiołową skłonnością do drak – wspominała ukochanego.

Jak każda kobieta, Monika Jaruzelska była rozdarta pomiędzy sercem, a rozumem. Nie była pewna, czy chce mieć przy boku kogoś z takim bagażem doświadczeń. W dodatku odczuwała między nimi ogromną przepaść w związku z obyczajami i znajomościami. Kilka lat później uczucie powróciło ze zdwojoną siłą i wygląda na to, że zakończy się ślubem.

Monika Jaruzelska – data i miejsce ślubu

Córka zmarłego generała chroni swoją prywatność i jeśli wiemy, że wybranek jest Francuzem, można gdybać, że dwie główne destynacje to oczywiście Polska oraz właśnie Francja. Sama Jaruzelska nie podała dokładnej daty uroczystości, ale z uśmiechem na ustach zdradziła jeden ważny szczegół.

– Tak, kupiłam już sukienkę na ślub – wyraźnie zadowolona powiedziała dziennikarzom.

Jaruzelska się wzbogaci

Można śmiało rzec, że majątek pani polityk się powiększy. Arystokrata wręcz emanuje bogactwem, a i Monika ma czym się pochwalić. Jej majątek wyceniono niedawno na 8,1 milionów złotych. Posiada mieszkanie i apartament w centrum Warszawy, kolejną nieruchomość na Mokotowie oraz domek na Mazurach. Jej oszczędności na czarną godzinę to aż 200 tysięcy złotych.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz