Bulwersujące zachowanie uczestnika TzG. Nie umiał pogodzić się z odejściem z programu

Taniec z Gwiazdami to niebywale emocjonujący program. Niektórzy zapiszą się jednak w jego historii niechlubnym zachowaniem już na stałe. Internauci nie zapomną jednemu z uczestników karygodnej wypowiedzi, którą oburzył wszystkich tuż po ogłoszeniu werdyktu. „Odszedł z programu bez honoru”.

Taniec z Gwiazdami to show, dzięki któremu wielu artystów zyskało gigantyczną popularność. Nic więc dziwnego, że w momencie, gdy głosami jurorów, a także widzów zmuszeni są opuścić program, ogarnia ich złość. Szczególnie jeden uczestnik nie popisał się taktem. Jego zachowanie zostało gorzko wytknięte przez internautów, którzy nie oszczędzali w słowach. „Chamskie zachowanie” – grzmieli w komentarzach.

Cały sukces zawdzięcza swojej partnerce

W 6 odcinku „Tańca z gwiazdami” z programu decyzją widzów, którzy oddawali swoje głosy na uczestników, odpadł Qczaj, czyli znany trener fitnessu. Kulturysta uwielbiany przez Polki wywołał jakiś czas temu wielkie emocje wyznając, że swoją muskulaturę w pewnym stopniu zawdzięcza środkom, od których nawet był przez pewien czas uzależniony.

Jego partnerką treningową w programie, dzięki której opanował niebywale trudną dziedzinę, jaką jest taniec, była Paulina Biernat. To właśnie dzięki niej tak naprawdę zdaniem użytkowników sieci Qczaj tak długo utrzymał się w „Tańcu z gwiazdami”, bowiem to ona zgodziła się poświęcić dla niego wiele godzin czasu spędzonych na treningach.

Opuścił „Taniec z gwiazdami” w porażającym stylu

Trener po usłyszeniu wyników, gdy nadszedł czas na podziękowania, skupiony był jednak zupełnie tylko na swojej osobie. Zaczął dzielić się z publicznością towarzyszącymi mu emocjami i tym, jak bardzo nie może pogodzić się z faktem, że musi opuścić program, zapominając zupełnie o tym, aby podziękować swojej partnerce Paulinie. Nie zwrócił się do niej ani jednym słowem, co oczywiście nie umknęło internautom. Widzowie programu stacji Polsat nie mogą wybaczyć mu tak karygodnego zachowania.

– Miejmy nadzieję, że w dzisiejszym odcinku osoba, która pożegna się z programem, zrobi to z honorem – w przeciwieństwie do Qczaja – śmieją się internauci, którzy dzisiaj oczekują na kolejny odcinek „Tańca z gwiazdami”.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz