To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile

Oliwia Bieniuk kilka lat temu musiała zmierzyć się z ogromnym dramatem, gdy w wyniku choroby zmarła jej mama Anna Przybylska. Dziewczyna po czasie postanowiła wypowiedzieć się o zmarłej matce. Jej wypowiedź rozrywa serce.

Oliwia Bieniuk w ostatnich dniach musiała radzić sobie z okropnymi przeżyciami, gdy dowiedziała się, że jej ojciec jest zatrzymany w sprawie gwałtu ze szczególną brutalnością na jednej z młodych kobiet. Dziewczyna wraz z rodzeństwem dbała o wsparcie dla ukochanego taty, jednak nie da się ukryć, że tamten czas był dla niej wyjątkowo trudny.

Dziewczyna jest już na tyle duża, że jest w stanie zrozumieć wiadomości publikowane przez media. W związku z tym jej postrzeganie ojca mogło się drastycznie zmienić, jednak wiele wskazuje na to, że córka Anny Przybylskiej postanowiła do samego końca stać po stronie ojca w jednej z najtrudniejszych sytuacji w jego życiu. Ich relacje powoli wracają do normy, jednak pewne wiadomości wychodzą na jaw dopiero teraz.

Oliwia Bieniuk przeżywa trudne chwile

Kilkanaście dni temu Jarosław Bieniuk został oskarżony o brutalny gwałt na jednej z kobiet mieszkających w Sopocie. Wówczas informacje o jego czynie obiegły całą Polskę, a wiele osób zdziwiło się na wieść o niepokojącym zachowaniu byłego piłkarza. Po czasie mężczyzna wyszedł z aresztu za kaucją, a dziś wiemy, że sprawa prawdopodobnie będzie toczyć się dalej, jednak już bez takiego rozgłosu.

Sytuacja musiała być wielkim ciosem dla rodziny Bieniuka. Musiała sobie z nim poradzić między innymi Oliwia Bieniuk, czyli najstarsza z dzieci byłego reprezentanta Polski i Anny Przybylskiej. Nastolatka z pewnością przeżyła wielki szok, ale ostatecznie poradziła sobie z kłopotliwą sytuacją. Były piłkarz Lechii Gdańsk może mówić o wielkim szczęściu, że mógł liczyć na wsparcie swoich bliskich.

O sytuacji postanowiła opowiedzieć Krystyna Przybylska, matka zmarłej przed laty aktorki. Przytoczyła sytuację, gdy wszystkie jej wnuki znajdowały się pod jej opieką. W domu przebywała wówczas właśnie Oliwia Bieniuk. Babcia nastolatki postanowiła podzielić się wspomnieniem o wzruszającym zachowaniu, które zaobserwowała u swojej wnuczki.

Oliwia Bieniuk była wsparciem dla ojca

– Oliwka, jak razem leżymy wieczorem w łóżku, potrafi się przytulić i powiedzieć: „Babciu, ja ciebie tak kocham, tak pachniesz moją mamą”. To ja jej mówię: „Wiem, dziecko. Ty pachniesz moją córką”. Naprawdę czuję, jakbym Anię obejmowała – przyznała Krystyna Przybylska.

Babcia dziewczyny jest osobą, która z pewnością może najlepiej potwierdzić jej podobieństwo do zmarłej na nowotwór aktorki. Nie da się ukryć, że zachowanie Oliwii Bieniuk mogło być wzruszające w momencie przytaczanym w jednej z rozmów przez Krystynę Przybylską.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz