Michał Szpak ujawnia, do kogo należy jego serce. Od miesiąca są nierozłączni, mamy ich wspólne zdjęcia

Michał Szpak jest zakochany. Gwiazdor zdradził mediom, do kogo należy jego serce. W sieci pojawiły się wspólne zdjęcie piosenkarza i jego nowej miłości. To ogromne zaskoczenie.

Michał Szpak cieszy się niesłabnącą popularnością. Fani uwielbiają jego muzykę, ale interesują się również jego prywatnym życiem. W ostatnim czasie wyszła na jaw kolejna informacja, która zaintrygowała wielbicieli artysty. Wszystko wskazuje na to, że w końcu udało mu się odnaleźć miłość.

To już potwierdzona informacja. Michał Szpak jest zakochany po uszy i nie zamierza ukrywać, do kogo należy jego serce. W rozmowie z dziennikarzami opowiedział o swojej nowej miłości, a na jego oficjalnym profilu na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Dla wielu osób było to ogromne zaskoczenie.

Michał Szpak jest zakochany. Wiemy, kto jest jego nową miłością

Michał Szpak od miesiąca cieszy się z odwzajemnionej miłości. Do mediów dotarły informacje, że na początku kwietnia artysta zdecydował się na adopcję psa. Jego nowy pupil nazywa się Hektor, a wokalista jest nim zachwycony. Zwierzę doczekało się nawet własnego profilu na Instagramie, gdzie można obejrzeć ich wspólne zdjęcia.

Posty z Hektorem w roli głównej zyskują bardzo dużą popularność. Fani gratulują wokaliście decyzji o adopcji czworonoga i podziwiają jego wyjątkową więź z psem. Michał Szpak jest oczarowany pupilem, o którym opowiedział w jednym z wywiadów:

– Oczywiście, że jestem zakochany… W psie Hektorze, którego zaadoptowałem 3 tygodnie temu. Tak naprawdę powiedziałbym, że zaklęty jest w nim jakiś człowiek, jakaś dusza. Jestem szczęśliwy po prostu – wyznał artysta.

Na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie. Fani zachwyceni

Na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie artysty z sympatycznym czworonogiem. Nie da się ukryć, że pies odwzajemnia jego uczucia. Fani są zachwyceni fotografią i nie szczędzą serdecznych komentarzy:

– Piękna historia. każdy piesek zasługuje na takie szczęście. Hektor będzie miał cudownego Pana.Życzę Wam pięknej przyjaźni i miłości i wielu wspaniałych chwil – napisała jedna z użytkowniczek.

– Tak bardzo się cieszę,że oboje jesteście szczęśliwi! – zachwycała się inna osoba.

– Pies kocha za nic. Nie jest ważne dla niego, czy jesteś sławny, bogaty ważne, że jesteś. To miłość bezinteresowna – czytamy w innym komentarzu.

Tak wygląda nowy pupil Michała Szpaka. Artysta zamieścił wspólne zdjęcie na Instagramie:

1

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz