Dominika Tajner w hitowym show TVN-u. Już wiadomo, z kim wystąpi. Zaskoczeni?

Dominika Tajner jesienią wystąpi w „Ameryce Express”. Magazyn „Party” dowiedział się, kto został jej partnerem. To popularny trener fitness.

O Dominice Tajner jest ostatnio głośno. Wszystko za sprawą rozwodu z Michałem Wiśniewskim, o którym poinformowała na początku marca. Wydaje się jednak, że wkrótce Dominika odżyje na nowo. Powód? Jak donosi „Party”, gwiazda wystąpi w nowej edycji programu „Ameryka Express”.

Dominika Tajner w „Ameryce Express”. Z kim wystąpi?

Spekulowano, że Dominika w programie może pojawić się z Michałem Wiśniewskim. Skąd takie plotki? Niedawno małżonkowie ponownie mieli się do siebie zbliżyć. Wpływ na to miała choroba syna Tajner, Maksymiliana, który podczas weekendu majowego trafił do szpitala w stanie ciężkim. Swoją premierę niedawno miał też singiel Michała pt. „Z nikim nie jest tak”. Fani twierdzą, że Wiśniewski w utworze śpiewa do Tajner, przepraszając ją, a tym samym wyznając miłość. Czy decyzja o rozwodzie jest zatem ostateczna? Z doniesień „Party” wynika, że tak, a Michał i Dominika chcą zakończyć swoje małżeństwo za porozumieniem stron już na pierwszej rozprawie.

Kto w takim razie wyruszy wraz z Dominiką w podróż po Ameryce? Okazuje się, że gwiazda do udziału w „Ameryce Express” zaprosiła Qczaja, z którym zaprzyjaźniła się na planie „Tańca z Gwiazdami”.

Dominika uwielbia ekstremalne przygody. Potrzebowała kogoś, kto tak jak ona, nie boi się wyzwań, ma poczucie humoru i świetną formę, dlatego zaprosiła Daniela „Qczaja” Kuczaja, z którym zaprzyjaźniła się w „Tańcu z gwiazdami” – mówi „Party” informator.

Zaskoczeni?

Źródło: plotek.pl

Share

Dodaj komentarz