Grażyna Torbicka kończy 60 lat. Gwiazda uchodzi za ikonę stylu, ale nie wszystkie jej kreacje były trafione. Zobaczcie, jak się zmieniała

Aż trudno w to uwierzyć, ale Grażyna Torbicka kończy 60 lat. Dziennikarka od dawna udowadnia, że czas staną dla niej w miejscu. Jest piękną i dojrzałą kobietą. Pamiętacie, jak wyglądała 20 lat temu?

Początki

Grażyna Torbicka urodziła się 24 maja 1959 roku w Pszczynie. Jej rodzice to prezenterka telewizyjna Krystyna Loska i działacz piłkarski Henryk Loska. Mimo że od dziecka kochała sport, to bardziej pociągał ją świat kina. Ukończyła Wydział Wiedzy o Teatrze na Akademii Teatralnej w Warszawie.

1

2

Kariera w telewizji

W 1985 roku Torbicka rozpoczęła pracę w TVP. Najpierw wspólnie z Włodzimierzem Szaranowiczem wspólnie prowadziła program ‚Sportowa niedziela’. Z czasem na antenie zadebiutował jej autorski cykl zatytułowany ‚Kocham Kino’.

3

W marcu 2016 roku, po 31 latach, zakończyła pracę w Telewizji Polskiej. Obecnie prowadzi program ‚Grażyna Torbicka zaprasza’ emitowany na kanale TVN Fabuła.

4

Nie tylko dziennikarka

Na przestrzeni lat Grażyna Torbicka dała się poznać nie tylko jako dziennikarka telewizyjna. Od 2007 roku jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym.

5

Regularnie pojawia się też w roli prezenterki na innych festiwalach i konkursach kulturalnych, między innymi: : Camerimage czy Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina.

6

Życie prywatne

W 1981 roku dziennikarka poślubiła znanego kardiologa Adama Torbickiego. Kilka lat temu został on odznaczony Krzyżem Komandorski Orderu Odrodzenia Polski.

7

Gwiazda chętnie zabiera swojego ukochanego na czerwone dywany i inne wyjścia publiczne. Para nie ma dzieci.

Hobby

Kino i filmy nie są jedynymi zainteresowaniami prezenterki. Torbicka uwielbia też długie spacery oraz jazdę na nartach. To właśnie dzięki nim 60-latka może pochwalić się nienaganną figurą.

8

Ikona stylu

Torbicka od lat jest uważana za ikonę stylu. Fani podziwiają nie tylko jej urodę, ale także klasę i wyczucie mody. Na czerwonym dywanie najczęściej pojawia się w kreacji od polskich projektantów, w tym Macieja Zienia i Violi Piekut.

9

Stała bywalczyni w Cannes

Opinia ikony stylu zaowocowała współpracą z L’Oréal Paris. Od 2016 roku Grażyna Torbicka jest ambasadorką marki. Do jej obowiązków należą między innymi wyjazdy na festiwal w Cannes, gdzie oczywiście przechadza się po czerwonym dywanie i przeprowadza wywiady z gwiazdami światowego kina.

10

Solenizantka

Z okazji 60. urodzin życzymy pani Grażynie Torbickiej dużo zdrowia i jeszcze więcej sukcesów!

Źródło: plotek.pl

Share

Dodaj komentarz