Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci

Magda Gessler stała się gwiazdą internetu. Popularna restauratorka w bardzo niespodziewany sposób dołączyła do zabawy weselnej jednej z polskich par biorących ślub. Goście weselni, jak i sami nowożeńcy byli w szoku. Nie spodziewali się, że właśnie w taki sposób zaczną świętować swoją decyzję o zawarciu małżeństwa.

Magda Gessler podbiła internet. Prowadząca „Kuchennych Rewolucji” w bardzo niespodziewany sposób dołączyła do zabawy weselnej, która miała miejsce w hotelu, który odwiedziła. O ile sam udział gwiazdy TVN w trakcie uroczystości był całkowicie spontaniczny, o tyle to, co gwiazda zaprezentowała na samej zabawie, jest czymś, czego nikt nie mógł się spodziewać. Aplauz obserwatorów poczynań restauratorki nie mógł ustać.

Magda Gessler zrobiła show na weselu

W ciągu ostatniego tygodnia popularna restauratorka przebywała na terenie Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Gwiazda TVN, która udała się tam w celach prywatnych, nie mogła zdawać sobie sprawy, że za kilka dni w obiekcie odbędzie się wesele. Gdy Gessler tylko usłyszała, że na sali konferencyjnej gromadzą się weselnicy i ich goście, postanowiła zrobić parze młodej niespodziankę i pojawić się na zabawie.

Państwo młodzi byli widocznie zszokowani widokiem tak znakomitego gościa i przywitali ikonę współczesnej telewizji uśmiechem. Sama gwiazda nie kryła radości z tego, że znalazła się na zabawie i przy akompaniamencie muzyki zaprezentowała swój taniec. Jak powszechnie wiadomo, Magda Gessler wprost uwielbia latynoskie klimaty, to też wybór repertuaru nie był przypadkowy i goście zabawy mogli zobaczyć pląsy restauratorki w rytmie piosenki Enrique Iglesiasa „Bailando”.

Nagranie podbija internet

Nie da się ukryć, że widok tańczącej Gessler dla internautów, którzy zobaczyli nagranie, był zaskakujący, ale użytkownicy Facebooka i tak docenili gest oraz wielką niespodziankę, jaką gwiazda TVN miała dla nowożeńców.

– Kocham jej szaleństwo, pewność siebie, swobodę, i że ma wywalone na innych, co mówią i myślą. Ma swój świat swoje życie, jest, po prostu szczęśliwa. Gdyby każdy był tak szczęśliwy i pewny jak ona, świat byłby piękny. Bez zazdrości i interesowania się cudzym życiem – napisała jedna z internautek.

– Bardzo mi się podobało. Nie przypuszczałam, że pani Magda ma takie ruchy – zamiatała dobrze. Brawo – zachwycała się inna fanka Gessler.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz