Dominika Gwit pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa. Fani zdębieli, ile ona musiała ważyć?

Dominika Gwit pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Fotografia z miejsca stała się hitem Internetu. Aktorka postanowiła zaprezentować fotografię z powodu wyjątkowej okazji, bowiem dzisiaj jest 1. czerwca. Fani zastanawiają się, ile ważyła popularna aktorka, gdy miała zaledwie kilka lat.

Dominika Gwit z okazji Dnia Dziecka życzyła wszystkim internautom spełnienia marzeń, a także podzieliła się z nimi swoimi zdjęciami z dzieciństwa, co zrobiło także wielu innych celebrytów i gwiazd. Zdjęcia te z pewnością zapadną w pamięć fanom aktorki.

Dominika Gwit pokazała swoje zdjęcia z dzieciństwa

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień, w czasie którego dzieci czują się wyjątkowe, a rodzice po raz kolejny w roku mogą w szczególny sposób zaakcentować miłość, którą odczuwają względem swoich pociech.

Dzień dziecka to specjalna okazja, aby odkryć w sobie dziecko, a także powspominać czasy swojego dzieciństwa. W końcu większości kojarzy się ono z przyjemną, beztroską atmosferą.

Wiele gwiazd i celebrytów postanowiło dzisiaj pokazać internautom swoje zdjęcia z przeszłości. Mogliśmy podziwiać między innymi Julię Wieniawę czy Małgorzatę Rozenek, które były zdaniem użytkowników sieci niezwykle uroczymi dziećmi.

Nie inaczej było w przypadku Dominiki Gwit, która także uraczyła obserwatorów swojego Instagrama zdjęciami z czasów dzieciństwa. Na jednym z nich mała Dominika pozuje z lodem w ręku – szczerze uśmiechając się przed zbliżającą się ucztą. Na kolejnym widzimy jak Gwit z uroczym kwiatkiem być może szykowała się na bal przebierańców dla dzieci w przedszkolu?

Dzisiaj Gwit czuła się jakby miała zaledwie kilka lat

Dominika Gwit opublikowała także zdjęcie, na którym widzimy, jak za chwilę ruszy w szaloną podróż motorówką. Najwyraźniej właśnie takie chwile przepełnione adrenaliną kojarzą się Dominice Gwit z dzieciństwem.

1

2

Źródło: pikio.pl

Share