Agnieszka Chylińska wyszła na scenę i nagle powiedziała o swoich rodzicach. Po jej wypowiedzi ciężko było powstrzymać łzy wzruszenia.

Artystka Agnieszka Chylińska, w ostatnim czasie zdecydowała się powiedzieć kilka słów na temat swoich rodziców. Po jej wypowiedzi ciężko było powstrzymać łzy wzruszenia.

Agnieszka Chylińska postanowiła publicznie zwrócić się do swoich rodziców. Piosenkarka choć powiedziała zaledwie kilka słów, zrobiła to w niezwykle wzruszający sposób. Okazuje się, że jej wypowiedź nie była bezpodstawna i 43-latka ma za sobą naprawdę ciężki czas.

Piosenkarka dziękuje swoim rodzicom

W ostatnim czasie, Agnieszka Chylińska świętowała swoje 43. urodziny na festiwalu w Spocie. Rodzice artystki zdecydowali się pojawić na wydarzeniu, co nie umknęło jej uwadze. Jurorka „Mam Talent” zebrała się w sobie i prosto ze sceny postanowiła zwrócić się do swoich najbliższych.

– Tato, mamo, chciałam wam podziękować za moje życie, za to, że dzięki wam jestem na świecie i tyle pięknych rzeczy przeżyłam, tyle dobrego się wydarzyło – powiedziała.

Agnieszka Chylińska ma za sobą trudny czas

Być może niewielu wie, ale podziękowania artystki nie były przypadkowe i musiało minąć naprawdę wiele czasu, by ten dzień w końcu nadszedł. Chylińska od samego początku nie ukrywała, że nigdy nie otrzymywała wsparcia od swoich rodziców i co więcej, była przez nich nieustannie krytykowana, nawet gdy zdobywała coraz większe osiągnięcia muzyczne.

Już rok temu, artystka wypowiedziała się szczerze na temat swoich relacji z rodzicami, nie kryjąc przy tym swojego żalu do nich. Jej słowa trafiły do sieci i najwyraźniej również do mamy oraz taty piosenkarki. Ku jej zaskoczeniu, nastąpiła w nich znaczna przemiana i od tamtej pory ich relacje są z dnia na dzień coraz lepsze. Agnieszka przebaczyła im wszystkie momentu, w których ich zabrakło i teraz stara się na nowo budować więź rodzinną.

Źródło: pikio.pl

Share