Beata Tyszkiewicz jest ciężko chora. Gdy pokazała się na balkonie, wszystkim odebrało mowę

Beata Tyszkiewicz w ostatnich miesiącach wycofała się z życia publicznego. Wszystko przez jej poważne problemy ze zdrowiem. Gdy gwiazda pojawiła się na swoim balkonie, wszyscy obecni zaniemówili.

Beata Tyszkiewicz ograniczyła swoją aktywność w życiu publicznym do minimum, coraz rzadziej pojawiając się na różnych uroczystościach. Wszystko to jest spowodowane jej problemami zdrowotnymi, przez które obecnie gwiazda pozostaje w domu. Najnowsze wieści dotyczące samopoczucia celebrytki nie brzmią optymistycznie, jednak fani nie tracą nadziei.

Część z nich postanowiła zebrać się pod jej domem, by zadeklarować swoje wsparcie i wywołać uśmiech na jej twarzy w najtrudniejszych chwilach. Nieoczekiwanie Beata Tyszkiewicz wyszła na balkon, by zobaczyć to, co dzieje się pod budynkiem. Fani byli wyjątkowo zaskoczeni tym, że jedna z najbardziej znanych osób w historii polskiego show-biznesu postanowiła pokazać się przed wszystkimi, mimo bardzo złego stanu. Zebranym odebrało mowę na jej widok.

Beata Tyszkiewicz ma poważne problemy zdrowotne

81-letnia aktorka przez swoje problemy zdrowotne musiała zrezygnować z obecności w Tańcu z gwiazdami. Tyszkiewicz poczuła, że nadszedł dobry moment, by ktoś zastąpił ją w programie, bo sama nie czuje się już na siłach, by regularnie oceniać występy celebrytów. Fani zaczęli niepokoić się o jej zdrowie, zwłaszcza wobec informacji, które niedawno się pojawiły.

Dowiedzieliśmy się, że gwiazda kompletnie ograniczyła życie towarzyskie, coraz rzadziej wychodzi z domu i nawet spisała testament. Ta ostatnia wieść przeraziła fanów do tego stopnia, że postanowili udać się pod jej dom, by spróbować rozweselić kobietę w trudnej sytuacji. Reakcja Tyszkiewicz zaskoczyła jednak każdego z nich.

Beata Tyszkiewicz zareagowała na pojawienie się fanów

Pod oknami domu gwiazdy pojawili się muzycy, którzy zagrali znane piosenki sprzed lat. Nieoczekiwanie sama Beata Tyszkiewicz pojawiła się na balkonie, wzbudzając powszechną radość. Fani twierdzili jednocześnie, że widok celebrytki zarówno ucieszył ich, jak i mocno zdziwił. Mimo ogólnej radości, części zebranych osób wprost odebrało mowę.

Fani dziwili się i mocno zmartwili, bo aktorka wyglądała naprawdę słabo. Widać było po niej, że ma poważne problemy zdrowotne. Mało kto sądził, że jest aż tak źle. Zdumienie wywołał również fakt, że pomimo swojej słabej dyspozycji gwiazda nie chciała rozczarować sympatyków i pojawiła się na balkonie. Widać, że choć walczy z chorobą, nie chciała sprawić przykrości zebranym fanom.

Źródło: pikio.pl

Share