Prawdziwa data urodzenia Magdy Gessler. Kiedy ma tak naprawdę urodziny

Magda Gessler odremontowała już niejedną polską restaurację. Teoretycznie dzisiaj obchodzi urodziny. Okazuje się, że ta data nie jest oficjalnie potwierdzona przez rodziców gwiazdy.

Magda Gessler od lat prowadzi popularny program „Kuchenne rewolucje”. Jest znaną restauratorką. Jej życie prywatne interesuje fanów, którzy tworzą różne profile w mediach społecznościowych.

Teoretycznie dzisiaj Magda Gessler obchodzi 66. urodziny. Okazuje się jednak, że tę datę zakwestionowała sama gwiazda. Jeden z portali społecznościowych odkrył bowiem, że Magda Gessler przyznała, że nie jest pewna daty swoich urodzin. Na pewno urodziła się w lipcu 1953 roku, jednak kiedy dokładnie? W 2013 roku Magda Gessler opublikowała na oficjalnym profilu enigmatyczną informację.

„Urodziny 9 czy 10 lipca?????? Mama mówiła, że urodziłam się 9 lipca w nocy. Tata wpisał 10 lipca. Jestem w kropce ;)))) Świętuję dwa dni ;)))))”

Co sądzicie o tym poście? Kiedy Magda Gessler ma tak naprawdę urodziny? Czy naprawdę świętuje przez dwa dni? Co by się nie działo, życzymy Magdzie Gessler wszystkiego najlepszego! Wy również?

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Share