Co lączy Roksany Węgiel z Michałem Szpakiem? Wiemy, kim są rodzice Roksany

Roksana Węgiel wyrasta na jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show-biznesu. Jak na razie jednak wciąż jest dzieckiem, które w dużej mierze jest zależne od swoich rodziców. Po raz pierwszy udało się odkryć, kim jest jej mama i tata. Ponadto, na jaw wyszedł sekret dotyczący 14-latki i Michała Szpaka. Aż trudno uwierzyć, co ich łączy.

Roksana Węgiel nie ukrywa, że rodzice są dla niej bardzo ważni, a bez ich wsparcia nie udałoby się jej odnieść sukcesu. Dzięki ich zaangażowaniu nastolatka może chwalić się takimi sukcesami jak zwycięstwo w „The Voice Kids” oraz na młodzieżowej Eurowizji. Oddanie mamy i taty wokalistki sprawiły też, że ma coś wspólnego z Michałem Szpakiem.

Roksana Węgiel opowiada o rodzicach. To im zawdzięcza sukces

Tata Roksany Węgiel bez wątpienia jest jej największym fanem. Ponoć od samego początku wierzył, że jego córka wygra Eurowizję. Nastolatka wspomina czułe zachowania ojca w tym stresującym okresie;

– On zawsze mnie wspiera i we mnie wierzy. Jest niesamowity. Ale przecież to oczywiste, jestem jego ukochaną córeczką – powiedziała.

Choć mężczyzna okazuje dziecku wiele miłości, to jednak jej matka poświeciła bardzo wiele, aby zapewnić młodej piosenkarce sukces. Musiała zrezygnować z pracy w gabinecie kosmetycznym, bo tylko w ten sposób mogła wozić ją na zajęcia ze śpiewu. Sama nastolatka śmieje się, że w tamtym okresie matka była jej osobistym kierowcą. To sprawiło, że dziś może się chwalić czymś, co ją połączyła z innym kontrowersyjnym wokalistką – Michałem Szpakiem.

Roksana Węgiel i Michał Szpak – co ich łączy?

Matka 14-latki wybrała do nauki śpiewu nie byle jaką nauczycielkę, a Ewę Grzebień. To właśnie ona uczyła wiele znanych w Polsce piosenkarzy, w tym właśnie Michała Szpaka czy Ralpha Kamińskiego. Specjalnie do niej Roksana Węgiel była wożona na regularne zajęcia, mimo odległości, jaką trzeba było pokonać. Jak się okazało, trud opłacił się, a dziś idolka młodzieży może śmiało mówić o ogromnym sukcesie.

– Roksanę mama przyprowadziła na przesłuchania. Od razu przyjęłam ją na zajęcia indywidualne, bo zobaczyłam w niej potencjał. Roksana zrobiła ogromne postępy bardzo szybko – wspomina mentorka.

Jak widać zarówno 14-latka i Michał Szpak mieli bardzo podobne początki swojej kariery. Nie da się ukryć, że oboje mieli wyjątkowe szczęście, że Ewa Grzebień dostrzegła w nic potencjał. Dobra intuicja i doświadczenie nie zawiodły nauczycielki w żadnym przypadku, a jej uczniowie są dzisiaj największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Źródło: pikio.pl

Share