Rozenek zaliczyła wpadkę na wakacjach. Wszystko nagrał jej mąż

Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.?) wraz z rodziną wyjechała na wakacje. Korzysta ze słonecznej pogody i zażywa kąpieli w basenie. Podczas jednej z nich zaliczyła zabawną wpadkę! A to nie wszystko…

Kilka dni temu Małgorzata wraz z mężem Radosławem i synami Tadeuszem oraz Stanisławem wyjechała na wakacje. Przebieg urlopu chętnie relacjonuje na Instagramie. A dzieje się sporo! Przejęta Rozenek opowiadała o okropnej pogodzie we Włoszech, gdzie spadł grad.

„My mamy szczęście do ekstremalnych warunków pogodowych. Mieliśmy wyjść na romantyczną kolację. Zobaczcie, co się dzieje u nas za oknem” – powiedziała Gosia i pokazała sypiące się z nieba sporej wielkości białe kulki.

„Jesteśmy w ciężkim szoku. Pachnie śniegiem! W ogóle to jest niesamowite, to robi takie wrażenie! Totalny szok! Uderzył mnie kawałek gradu!” – dodawała rozemocjonowana Rozenek, a wtórował jej Majdan. „Kataklizm! (…) Było niesamowicie gorąco i nagle ten grad, te huragany” – stwierdził.

Rodzina Rozenków-Majdanów opuściła już Włochy i udała się do Francji. Tam pogoda jest dla nich znacznie bardziej łaskawa. Cała czwórka zażywa więc kąpieli w basenie. Na fotografii dokumentującej relaks Małgorzata pozuje topless, co nie wszystkim się podoba. Zwłaszcza, że przecież w pobliżu są jej dzieci…

„Ciekawe kto zdjęcie robił? Ja rozumiem ze to są jej dzieci ale pływać toples do tego przy synach? No cóż każdy wychowuje jak uważa ale ci chłopcy dorastają i nie muszą widzieć cyckow matki. Oj nieperfekcyjna Pani Rozenek” – napisała jedna z internautek.

Z kolei niezrażona Małgosia zachęca fanów, by odwiedzili profil w mediach społecznościowych jej męża. Po co? Otóż ponoć znajduje się tam „cała prawda”. Okazuje się, że Radzio nagrał filmik z żoną w roli głównej. Widzimy na nim, jak Rozenek pływa na dmuchanym jednorożcu, a w pewnym momencie traci równowagę i wpada do wody. „Hit” – podpisał wideo Majdan.

View this post on Instagram

Hit????

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan) on

View this post on Instagram

? #majdansontour

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan) on

Źródło: pomponik.pl

Share