Ilona Ostrowska zaskoczyła fanów. Pokazała się w zupełnie nowej odsłonie

TVP: gwiazda Rancza pokazała się w zupełnie nowym wydaniu! Takiej jeszcze jej nie widzieliście. Do tej pory wyglądała niezwykle młodo, a teraz? Komentarze mówią same za siebie. Wygląda jak własna babcia?

TVP: gwiazda kultowego serialu drastycznie zmieniła swój wygląd. Pokazała się bez makijażu i w nowej fryzurze. Fani nie mogli jej rozpoznać. Po co to zrobiła? Komentarze, jakie otrzymała, na pewno zapadną wam w pamięć.

TVP: aktorka z Rancza zmieniła wygląd

Ilona Ostrowska w Ranczo zagrała Amerykankę polskiego pochodzenia, Lucy Wilską. Widzom zapadła w pamięć jako ambitna i zawsze dobrze wyglądająca kobieta. Później na dłużej zagościła w Na dobre i na złe, gdzie do tej pory gra mecenas Kasię Smudę, związaną z dyrektorem szpitala. Tam również wygląda świetnie i z klasą. Tym bardziej szokuje zdjęcie, które pokazała na Instagramie. Gwiazda ma krótkie, rozmierzwione włosy, duże okulary i ani grama makijażu.

–Babcia Ilona.

–Myślałam, że to Antek Królikowski.

Pisali zszokowani fani, przyzwyczajeni do pięknych, długich włosów aktorki. Na szczęście dla zaskoczonych internautów z podpisu zdjęcia wynika, że nowy wygląd Ilony Ostrowskiej to tylko efekt filmowej charakteryzacji.

Ilona Ostrowska: metamorfoza
Metamorfoza gwiazdy TVP wprawiła internautów w osłupienie, ale nie tylko ona ich zaciekawiła. Jaki film wymagał takiej charakteryzacji? Gwiazda podpisała zdjęcie w nieoczywisty sposób.

–Poszukiwania pewnej filmowej Pani trwają. Szczegóły już za momencik już za chwilunię.

Jedna z internautek wychwyciła słowo poszukiwania, połączyła je z wyglądem Ilony Ostrowskiej i natychmiast skojarzyła te elementy z kulowym filmem Stanisława Barei Poszukiwany, poszukiwana z 1972 roku! Aktorka odpowiedziała jedynie kciukiem w górę. Myślicie, że wciela się w głównego bohatera i będzie kobiecą wersją Wojciecha Pokory? A może szykuje się zupełnie nowy projekt? Ilona Ostrowska zagra poszukiwaną czy poszukującą? Jesteśmy zaintrygowani!

1

Ilona Ostrowska pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy!

2

Gwiazda TVP przyznała, że to metamorfoza do filmu. Dzieło zaskoczy wszystkich?

Źródło: lelum.pl

Share