Małgorzata Rozenek odpowiedziała hejterom w najlepszy możliwy sposób. Zaatakowali jej bo poparła Marsz Równości

Małgorzata Rozenek słynie z tego, że przełamuje każdy temat tabu i otwarcie mówi o istotnych dla niej kwestiach, zajmując często bardzo odważne stanowisko. W związku z ostatnimi zamieszkami w Białymstoku, celebrytka nie mogła pozostać obojętna i publicznie poparła środowisko LGBT. Oczywiście spotkała się z wieloma niepochlebnymi opiniami, ale potrafiła na nie odpowiedzieć w możliwie najlepszy sposób.

Choć Małgorzata Rozenek spotkała się z niewyobrażalną krytyką ze strony swoich obserwatorów po tym, jak w mediach społecznościowych poparła Marsz Równości, nie zamierzała chować głowy w piasek. Błyskawicznie zareagowała na obraźliwe wpisy, co zrobiła w mistrzowski sposób. Teraz raczej każdy przemyśli swoje słowa, nim publicznie ją zaatakuje.

Małgorzata Rozenek poparła Marsz Równości. „Morze hejtu” to łagodne określenie

Cała Polska wciąż żyje wydarzeniami z minionej soboty. W Białymstoku odbył się pierwszy Marsz Równości, który zakończył się potwornymi zamieszkami. Przemoc i wyzwiska przyczyniły się do zagrożenia życia, dlatego interweniować musiało ponad 200 mundurowych. Gwiazdy show-biznesu licznie odnoszą się do całej sytuacji. Wśród nich znalazła się również żona Radosława Majdana, która publicznie poparła środowisko LGBT, publikując krótki wpis na Instagramie.

– Tęczowi przyjaciele pozdrawiamy Was. Polska ma też mniej czarno – brunatny kolor. Potrafi być kolorowa, tęczowa a nawet różowa, razem głośno powiemy NIE – napisała Rozenek.

Wystarczyło kilka minut, by pod zamieszczonym zdjęciem, wylało się na nią morze hejtu, choć w tym przypadku, określenie to zdaje się naprawdę łagodne. Internauci w bezpośredni sposób zwracali się do celebrytki, ubierając swoje słowa w wulgaryzmy i wyzwiska. Z każdą godziną pojawiało się coraz więcej negatywnych komentarzy.

Rozenek odpowiedziała w najlepszy możliwy sposób

Wśród dziesiątek obraźliwych komentarzy, pojawiło się naprawdę wiele różnych sformułowań. Internauci krytykowali samo środowisko LGBT i deklarowali, że od tego momentu nie chcą już obserwować profilu Małgorzaty Rozenek. Nie zabrakło również wypowiedzi nawiązujących do rodziny celebrytki, czego ta nie mogła pozostawić bez odpowiedzi.

– W takim razie życzę synów z odmienną orientacją – napisała jedna z obserwatorek, nawiązując do wpisu Rozenek.

„Perfekcyjna” błyskawicznie zareagowała na komentarz dotyczący jej bliskich.

– Wolałabym syna geja niż homofoba. Lepiej by to o mnie świadczyło if you know what I mean – skwitowała po mistrzowsku.

Ci, którzy dobrze znają Małgosię Rozenek wiedzą, że nigdy nie brakuje jej ciętej riposty, dlatego w dyskusję z nią wdają się tylko najodważniejsi. Choć wciąż pojawiają się obraźliwe komentarze, nikt nie zdołał się już pokusić o taki, który dotknąłby jej rodzinę.

Źródło: pikio.pl

Share