Dziś Asi z „Chłopaków do wzięcia” nie poznacie. Przeszła metamorfozę

Joanna Wielocha wystąpiła w programie „Chłopaki do wzięcia”. Kobieta była związana z jednym z uczestników show – Ryśkiem zwanym „Szczeną”. Gdy reality-show z jej udziałem zniknęło z anteny, o kobiecie słuch zaginął. Po jakimś czasie uczestniczka programu zdecydowała się wrócić do show-biznesu. I to z przytupem! Mało który fan polsatowskiej produkcji zdołał ją rozpoznać. Joanna przeszła metamorfozę, a jej efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Zobaczcie!

Burzliwy związek

1

Joanna Wielocha zyskała ogromną popularność dzięki temu, że rozkochała w sobie jednego z uczestników programu „Chłopaki do wzięcia”. Jej miłosne perypetie ze Szczeną były ulubionym wątkiem większości widzów. Wystarczy choćby wspomnieć, że para kilkukrotnie rozstawała się i wracała do siebie. Zaręczyła się, by po chwili znów awanturować się przed kamerami.

„Prawie” w ciąży

2

Niewątpliwym hitem była sytuacja, gdy Joanna ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Oczywiście nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że objawem, który miał o tym świadczyć, był… ból zęba. Szczena, który przeraził się wizji ojcostwa, próbował zeswatać „ciężarną” narzeczoną ze swoim kolegą.

Związek nie przetrwał

Ostatecznie związek Joanny i Ryszarda nie przetrwał. Gdy Szczena po raz kolejny trafił do więzienia, Wielocha postanowiła raz na zawsze zakończyć tę relację. Dziś bohaterka „Chłopaków do wzięcia” jest szczęśliwą singielką, choć niewielu fanów programu jest w stanie rozpoznać ją na ulicy.

Zmieniła się

Joanna postanowiła przejść całkowitą metamorfozę. Na początek wyraźnie schudła, zmieniła fryzurę i kolor włosów. Później wymieniła całą garderobę, zaczęła się malować i przeszła kilka drobych zabiegów medycyny estetycznej. Efekt? Po dawnej narzeczonej Szczeny nie ma najmniejszego śladu. Trudno uwierzyć, że blondynka na zdjęciu to właśnie ona.

„Romans” z Michałem Wiśniewskim

Ostatatnio Wielocha pojawiła się na Cuprum Hits Festiwal, gdzie na ściance zapozowała z Michałem Wiśniewskim. I gdy wszyscy wieszczyli tej parze ognisty romans (wszak wokalista jest właśnie w trakcie rozwodu z Dominiką Tajner), Joanna wszystkiemu zaprzeczyła.

– Wszyscy pytają mnie o romans z Michałem. Takowego nie ma, chociaż nie ukrywam, że to wyjątkowy mężczyzna o pięknej duszy. Marzę, by takiego spotkać – powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Chce być influencerką

Joanna stawia teraz na karierę w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia, na których pokazuje, jak obecnie wygląda jej życie. Jakiś czas temu zrelacjonowała np. swój pobyt w gabinecie medycyny estetycznej, gdzie poddała się m.in. zabiegowi z użyciem własnego osocza i powiększyła sobie usta.

Kariera telewizyjna stoi przed nią otworem

Niedawno wprawiła swoich fanów w osłupienie, gdy opublikowała na Instagramie zdjęcie z Robertem Kochankiem. Przy okazji zasugerowała, że być może wkrótce dołączy do obsady jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami”. Oglądalibyście pląsy nowej celebrytki?

Źródło: teleshow.wp.pl

Share