Kto zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera w „DD TVN”? Duet, który niedawno budził kontrowersje

Po odejściu Magdy Mołek i Marcina Mellera z „Dzień Dobry TVN” media spekulowały, kto może ich zastąpić. Teraz oficjalnie poznaliśmy nazwiska nowych prowadzących.

Kiedy Magda Mołek i Marcin Meller zapowiedzieli swoje odejście z „Dzień Dobry TVN”, wielu fanów „śniadaniówki” zaczęło się zastanawiać, kto zostanie nowym duetem prowadzących. Kilka dni temu „Fakt” informował, że najprawdopodobniej będą to Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. TVN właśnie oficjalnie potwierdził tę informację.

Najlepsze rozwiązanie?

Edward Miszczak, Dyrektor programowy TVN, przyznał, że zmiana prowadzących idealnie wpisuje się w politykę firmy.

„Dzień Dobry TVN” to program, który przez lata swojej obecności na antenie nieustannie poszukuje nowości oraz wyznacza trendy. W ten sposób z powodzeniem zdobywamy zainteresowanie i uwagę widza. Zmiany w dynamicznym paśmie porannym są dobrym i nieuniknionym rozwiązaniem – mamy odwagę, by ich dokonywać jako pierwsi – powiedział dyrektor programowy Edward Miszczak.

Filip Chajzer nie będzie debiutantem. Z „Dzień Dobry TVN” związany jest od ośmiu lat. Wcześniej był reporterem, który przygotowywał głównie żartobliwe materiały z ulic polskich miast. W ostatnich tygodniach często pojawiał się już w roli prowadzącego.

Teraz czas na mój nowy rozdział życia. Czuję radość, adrenalinę i oczywiście tremę. Postaramy się z Gosią żeby nasze wydania DDTVN ładowały Was pozytywną energią na cały dzień. Damy wam tematy do rozmów w tramwaju i w pracy. Mam nadzieję, że ta energia przebije się przez szkło – swoją nową rolę w programie komentuje Filip Chajzer.

Natomiast dla Małgorzaty Ohme praca w „śniadaniówce” będzie większym wyzwaniem. Mimo że od lat jest związana z mediami, do tej pory nie miała okazji pracować jako prezenterka.

Dołączenie do grona prowadzących „Dzień Dobry TVN” traktuję nie tylko jako ogromną szansę i wyraz zaufania, jakim obdarzyła mnie stacja TVN, ale także jako naturalną drogę rozwoju mojej zawodowej kariery. Z tematami i osobami, którym DDTVN jest bliskie miałam okazję spotykać się m.in. jako redaktor naczelna lifestylowych serwisów kobieta.onet.pl oraz ohme.pl. Dla mnie i Filipa, najważniejsi są ludzie, o których i dla których mówimy. Jako psycholog jestem ciekawa drugiego człowieka i chcę, aby czuł się ze mną dobrze. To na pewno się nie zmieni – powiedziała Małgorzata Ohme.

Znają się doskonale

Stacja zdecydowała się postawić na dziennikarzy, którzy pojawiali się w programie „Big Brother”. Podczas trwania show spekulowano, że prowadzący nie przepadają za sobą. Fanów zaniepokoiło to, że choć początkowo mieli razem prowadzić wydanie „Big Brother nocą”, to zostali rozdzieleni. Ponoć przyczyną miało być to, że spokojna Ohme nie pasowała do dynamicznego Chajzera. Jednak psycholog w rozmowie z Plotkiem przyznała, że bardzo lubi Filipa.

Przed programem miałam zupełnie inne zdanie o Filipie, nie byłam jego fanką. To nie moja energia. Nie znałam go wcześniej, poznaliśmy się dopiero teraz. Jest dla mnie zupełnym zaskoczeniem. I muszę dodać, że w rzeczywistości jest inny niż na ekranie. W środku jest wrażliwym i dobrym człowiekiem – zapewniała w rozmowie z Plotkiem.

Czy sprawdzą się w roli prowadzących „Dzień Dobry TVN”? Przekonamy się o tym już jesienią.

Źródło: plotek.pl

Share