Muniek Staszczyk wydał oświadczenie z londyńskiego szpitala

Strona na Facebooku T.Love/Muniek Staszczyk opublikowała krótkie oświadczenie muzyka: „Pozdrawiam Wszystkich ze szpitala w Londynie, gdzie jestem od tygodnia pod opieką tamtejszych lekarzy”.

„Wracam powoli do zdrowia po przebytej tu ciężkiej chorobie. Trzymajcie się. Bardzo dziękuję za wszystkie dowody miłości i wyrazy wsparcia” – czytamy dalej w poście.

Drodzy T.Przyjaciele,parę słów od Muńka do Was:"Hello everybody!Pozdrawiam Wszystkich ze szpitala w Londynie,…

Posted by T.Love/Muniek on Tuesday, July 23, 2019

Source: facebook.com

17 lipca, podczas swojego pobytu w Londynie, Muniek Staszczyk trafił do szpitala. Z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia lidera T.Love odwołano zaplanowane koncerty muzyka. O sytuacji poinformowano za pośrednictwem Facebooka i oficjalnej strony internetowej.

Muniek Staszczyk w szpitalu. Co stało się liderowi T.Love?

„Lider zespołu T.Love podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak z uwagi na stan zdrowia Artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów” – czytamy w oficjalnym komunikacie zespołu Muńka Staszczyka, który opublikowano na Facebooku T.Love.

Muzyk obecnie przechodzi badania i czeka na opinię lekarzy, zanim podjęta zostanie decyzja o dacie jego powrotu na scenę.

Muniek Staszczyk trafił do szpitala. Wcześniej muzyk zapowiedział solową płytę

W czerwcu 2019 roku Muniek Staszczyk powrócił z nowym, solowym singlem zapowiadającym jego płytę. „Pola” zapowiada krążek „Syn miasta”, której premierę zaplanowano na 18 października b.r. W oficjalnym teledysku promującym piosenkę wystąpili Agata Buzek i Jacek Braciak.

Źródło: onet.pl

Share