Robert Janowski wróci do telewizji? Gwiazdor wreszcie ujawnił

Robert Janowski przez lata prowadził niezwykle popularny wśród widzów program „Jaka to melodia”, z którym ostatecznie zdecydował się pożegnać. Gwiazdor nie ukrywa jednak, że rozstanie z show nie było dla niego łatwe. Co ciekawe, muzyk coraz odważniej wyjawia jednak fanom swoje plany na zawodową przyszłość, które bez wątpienia ich ucieszą.

Robert Janowski był niekwestionowaną twarzą i ambasadorem „Jaka to melodia”, które emitowano na antenie Telewizji Polskiej przez długie lata. Program wciąż pojawia się na ekranach telewizorów, jednak jego prowadzącym został od nowego sezonu Norbi. Wielu widzów zaznacza więc, że show straciło dawny urok, który zachęcał ich do oglądania i odgadywania kolejnych piosenek wraz z uczestnikami.

Sam Janowski nie ukrywa, że rozstanie z ukochanym formatem było dla niego bardzo trudnym krokiem. Zdążył bowiem przywiązać się do projektu, którego powstanie oraz ogromny sukces były owocami jego ciężkiej pracy. W pewnym sensie nie pozostawiono mu jednak wyboru. Co ciekawe, decyzja ta, choć kontrowersyjna, otworzyła przed nim wiele zawodowych drzwi.

Co Robert Janowski myśli o odejściu z „Jaka to melodia”?

– Nie patrzę indywidualnie na ten problem, o sobie nie myślę. Ja rzadko myślę o sobie w sumie, natomiast widzę w domach ludzi, którzy siedzą na kanapach, na fotelach, na krzesłach i czekają na 17:25 i włączają i nie wiem, czy zostają z programem. Piszą do mnie, dzwonią: „Panie Robercie, szkoda” – powiedział sam Janowski w jednym z wywiadów.

– To było coś więcej niż program. To było coś więcej dla ludzi niż program rozrywkowy. Stałem się takim sąsiadem, byłem codziennie u nich w domach i było nam razem dobrze. No ale jest taka piosenka Perfectu, „Niepokonani” i tam jest taki tekst: „Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść” – dodał także niezwykle szczerze muzyk i dziennikarz.

Czy Robert Janowski wróci na wizję?

Co ciekawe, Robert Janowski zdecydował się także odpowiedzieć wreszcie na pytanie, które zadają mu tysiące wiernych fanów. Gwiazdor wyznał, czy powróci jeszcze do telewizji z nowym programem.

– Przepraszam, ale wrócę do państwa – wyznał z uśmiechem Janowski, czym niezwykle rozradował widzów, którzy niechętnie przyjęli jego odejście z programu „Jaka to melodia” na antenie Telewizji Polskiej oraz zastąpienie gwiazdora Norbim.

Share

Dodaj komentarz