Jacek Borkowski w romantycznym pocałunku z młodszą o 23 lata partnerką. „Dziękuję, że jesteś”

Jacek Borkowski i jego partnerka Paulina Koziejowska nie szczędzą sobie uczuć. Prezenterka pokazała na Instagramie zdjęcie ich romantycznego pocałunku. Jak prezentował się aktor serialu „Klan” i jego o 23 lata młodsza ukochana?

1

Jacek Borkowski po śmierci żony rzadko pojawiał się na branżowych imprezach. Niechętnie opowiadał także o życiu prywatnym. Co jakiś czas plotkowało się, że aktor serialu „Klan” spotyka się z Magdaleną Wójcik. On jednak zaprzeczał tym doniesieniom.

Jacek Borkowski i jego o 23 lata młodsza partnerka

Niedawno okazało się, że Jacek Borkowski ma nową dziewczynę. Serce 59-letniego aktora zajęte jest przez 36-letnią prezenterkę. Paulina Koziejowska i gwiazdor „Klanu” wpadli sobie w oko od pierwszego wejrzenia. Pogodynka w rozmowie z nami zdradziła, jak rodziło się ich uczucie.

Przeczytaj również: Jacek Borkowski jest zakochany! Aktor spotyka się z dużo młodszą prezenterką

Okazuje się, że miłość między zakochanymi kwitnie. Niedawno Paulina Koziejowska pokazała na Instagramie romantyczne zdjęcie z aktorem. „Dziękuję Ci, że jesteś” – napisała.

Fani pary byli zachwyceni. „Wow!!!! Jak ta miłość zaskakuje”, „No i super!”, „Gratuluję”, „Super”, „Szczęścia”, „Skoro się kochacie. To wszystkiego co najlepsze dla Was”, „Życzę Wam, by Wasza miłość rozkwitała z każdym dniem i żebyście nigdy nie poddawali się temu, co negatywne na tym świecie!”, „Wielkie gratulacje dla was kochani dużo miłości życzę wam” – pisali w licznych komentarzach.

Jackowi Borkowskiemu i jego ukochanej życzymy wszystkiego najlepszego.

Jacek Borkowski – kto to?

Jacek Borkowski to aktor i wokalista. W swoim dorobku artystycznym ma wiele ról w filmach, serialach oraz na deskach teatru. Znany jest głównie z polskich seriali m.in. z roli Piotra Rafalskiego w „Klanie” czy Jerzego Jaskólskiego w „Na dobre i na złe”. Borkowski grał również w serialach „Matki żony i kochanki”, „Gorący temat”, „Na Wspólnej” i „Pierwsza miłość”. Ma 59 lat. Wychowuje troje dzieci: Magdalenę, Karolinę i Jacka.

Share

Dodaj komentarz