Martyna Wojciechowska pokazała rodziców. Chodzi o ważną rzecz

Martyna Wojciechowska nie ma zwyczaju upubliczniania na swoich profilach społecznościowych zdjęć, na których są jej rodzice. Teraz zrobiła wyjątek. Zdecydowała się na ten krok, bo okazja była wyjątkowa – 45. rocznica ślubu Joanny i Stanisława Wojciechowskich!

– Moi kochani Rodzicie obchodzą dzisiaj 45. rocznicę ślubu. Dokładnie 13. października 1973 r. powiedzieli: Tak (…) Mamo, Tato dziękuję Wam, że jestem!. Zawsze miałam Wasze wsparcie i mogłam rozwijać swoje pasje, nawet te najbardziej szalone – napisała Martyna Wojciechowska pod zdjęciem opublikowanym na jej profilu na Instagramie. Ale na tym nie koniec.

Wojciechowska jest zachwycona związkiem, który przez wszystkie te lata wypielęgnowali jej rodzice. – Tacy rodzice to prawdziwy skarb! Jesteście moją Inspiracją. Zrobicie Im przyjemność i złożycie życzenia! Na pewno bardzo się ucieszą – dodała Wojciechowska.

Internauci nie tylko spełnili prośbę Wojciechowskiej, ale zaczęli się zastanawiać, do kogo podobna jest słynna polska podróżniczka? Większość z nich doszła do wniosku, że Martyna jest podobna do swojej mamy, Joanny i to po niej odziedziczyła urodę. Martyna Wojciechowska może powoli odliczać dni do złotych godów swoich rodziców. To już za pięć lat.

Źródło: fakt.pl

Share

Dodaj komentarz