Kinga Rusin i Marek Kujawa zdradzili swój wielki sekret

Niedawno Kinga Rusin i Marek Kujawa w wyjątkowy sposób uczcili ósmą rocznicę swojego związku. Para wyjechała w miejsce, w którym wszystko się rozpoczęło. Zakochani spędzili wspaniały czas w Grecji. Ich miłość kwitnie! A ostatnia fotografia, którą dziennikarka zamieściła na swoich kanałach social media tylko to potwierdza! Przy okazji Kinga Rusin podzieliła się z fankami swoim sukcesem, który od pewnego czasu dzieli wraz z ukochanym partnerem!

Kinga Rusin i Marek Kujawa zdradzili swój największy sekret?!

Kosmetyczna marka Kingi Rusin Pat&Rub obchodzi okrągłe urodziny. Gwiazda dziesięć lat temu zdecydowała się stworzyć i firmować swoim nazwiskiem skuteczne, zdrowe kosmetyki. Postawiła na jedną kartę i odniosła niekwestionowany sukces. Nie każdy wie, że od dwóch lat Kinga Rusin prowadzi markę wraz ze swoim ukochanym, Markiem Kujawą. W poruszającym wpisie podziękowała mu za wsparcie.

„Pat&Rub rośnie w oczach i nieustannie się rozwija. Dziś jest dobry powód, żeby podziękować za to mojemu życiowemu partnerowi, z którym teraz razem prowadzimy firmę. Gdyby nie Marek, jego determinacja, optymizm, wiara i umiejętności nie bylibyśmy w tym punkcie, w którym jesteśmy. Kiedy w 2016 próbowano zniszczyć moją markę musieliśmy w zasadzie zbudować wszystko od nowa, z technologami, z dziesiątkami kooperantów, z całą logistyką. Marek wziął wtedy na siebie główny ciężar postawienia Pat&Rub na nogi. Wprowadziliśmy kompletnie nową, wspaniałą i nowoczesną generację kosmetyków, które dziś zadziwiają skutecznością (…) Udało nam się wspólnie wyprowadzić ten okręt na szerokie wody (dziękuję Kochanie???!!!)”, napisała na Instagramie pod wspólną fotografią ze swoim partnerem.

Dziś firma Pat&Rub jest jedną z najbardziej zauważalnych i docenianych marek kosmetycznych na rynku i osiąga 5-krotnie lepsze wyniki niż wcześniej. Marka cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem klientów. A to największy sukces! Kinga Rusi nie spoczywa na laurach i obiecuje, że jeszcze nie raz zaskoczy czymś swoich fanów! W ciągu najbliższych miesięcy w ofercie firmy znajdzie się ponad 20 nowości!

Życzymy dalszych sukcesów!

View this post on Instagram

To już 10 lat!!! Moja marka kosmetyczna Pat&Rub ma właśnie okrągłe urodziny ??? (i stąd dla Was niespodzianka, o czym niżej)! Aż łza mi się w oku zakręciła…Na początku to był pomysł, idea, fiksacja – żeby móc stworzyć i firmować swoim nazwiskiem super skuteczne i super zdrowe kosmetyki. Postawiłam wszystko na jedną kartę. Było warto?! Pat&Rub rośnie w oczach i nieustannie się rozwija. Dziś jest dobry powód, żeby podziękować za to mojemu życiowemu partnerowi, z którym teraz razem prowadzimy firmę. Gdyby nie Marek, jego determinacja, optymizm, wiara i umiejętności nie bylibyśmy w tym punkcie, w którym jesteśmy. Kiedy w 2016 próbowano zniszczyć moją markę musieliśmy w zasadzie zbudować  wszystko od nowa, z technologami, z dziesiątkami kooperantów, z całą logistyką. Marek wziął wtedy na siebie główny ciężar postawienia Pat&Rub na nogi. Wprowadziliśmy kompletnie nową, wspaniałą i nowoczesną generację kosmetyków, które dziś zadziwiają skutecznością. Zostało to szybko zauważone i docenione bo mamy 5-krotnie lepsze wyniki niż wcześniej, jesteśmy w ścisłej czołówce najpopularniejszych marek w Sephorze, a liczba fanów Pat&Rub na facebooku w ciągu 2 lat skoczyła z 41 tysięcy do 165 tysięcy! Udało nam się wspólnie wyprowadzić ten okręt na szerokie wody (dziękuję Kochanie???!!!). Mamy tysiące pomysłów na przyszłość. Myślę, że nie raz Was jeszcze zaskoczymy (a w ciągu najbliższych miesięcy wprowadzimy ponad 20 nowości do naszej oferty). Dziękuję jednak przede wszystkim Wam, fanom Pat&Rub za to, że tak jak my kochacie nasze produkty i jesteście z nami, za Wasze cudowne recenzje❤️?! Dlatego na www.patandrub.eu (w zakładce „zestawy”) specjalna urodzinowa niespodzianka! Zapraszamy!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Źródło: viva.pl

Share

Dodaj komentarz