Katarzyna Skrzynecka zagra żonę Macieja Zakościelnego

Katarzyna Skrzynecka za pośrednictwem Facebooka pochwaliła się internautom, że zagra w trzeciej części słynnej komedii: „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”. Aktorka wcieli się w rolę Marleny Wolańskiej, a jej filmowym mężem będzie Maciej Zakościelny (Piotruś Wolański). Gwiazda pokazała także zdjęcie z planu filmowego.

Katarzyna Skrzynecka to kolejna aktorka, która zagra w kultowej komedii. Wiemy już, że w filmie wystąpią takie gwiazdy jak: Mikołaj Roznerski, Anna Mucha czy Aleksandra Hamkało. Tym razem swoją obecność w „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” potwierdziła jurorka i zwyciężczyni pierwszej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Katarzyna Skrzynecka będzie żoną Macieja Zakościelnego w komedii „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”

Aktorka napisała na Facebooku, że bardzo długo zwlekała z publicznym potwierdzeniem informacji o jej obecności w filmie. Katarzyna Skrzynecka żartobliwie wyznała, że zawsze można zostać wcześniej wyciętym z montażu.

„Długo wstrzymywałam się z tym miłym newsem, bowiem o tym, czy gram w jakimś fabularnym filmie, nie zwykłam mówić wcześniej, niż po spełnionych dniach realizacji… A nawet jeśli i to – zawsze jeszcze można zostać wyciętym w montażu. Z radością dołączyłam do ekipy obsady superprodukcji «Miszmasz, czyli kogel-mogel 3»” – napisała.

Gwiazda telewizyjna zdradziła dokładnie jaką rolę zagra w trzeciej części filmu.

„(Wcielę się w rolę – przyp. red.) Marleny Wolańskiej – żony słynnego (dziś już dorosłego) Piotrusia Wolańskiego, w którego rolę z ogromnym czarem wciela się Maciej Zakościelny. Marlena to bardzo majętna, nowobogacka właścicielka sieci restauracji, nieco starsza od męża, lecz wielce mu oddana i zakochana” – wyznała.

Długo wstrzymywałam się z tym miłym newsem, bowiem o tym, czy gram w jakimś fabularnym filmie, nie zwykłam mówić…

Gepostet von Katarzyna Skrzynecka am Mittwoch, 7. November 2018

Internauci nie kryli zadowolenia.

„Cudowna informacja”, „Nie mogę się doczekać”, „Z taką obsadę to film będzie na pewno super” – napisali w komentarzach pod zdjęciem.

Wy również cieszycie się, że Katarzyna Skrzynecka zagra w komedii „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”?

Share

Dodaj komentarz