Robert Janowski nie traci nadziei. Fani wspierają chorego artystę

Robert Janowski jeszcze do niedawna był jednym z ulubionych prowadzących Telewizji Polskiej. Kojarzony jest przede wszystkim z programem „Jaka to melodia?”, z którym niedawno zakończył współpracę, jednak teraz fanów interesuje zupełnie coś innego. Celebryta leży chory, lecz wciąż nie traci nadziei na powrót do zdrowia.

Robert Janowski kojarzony jest przede wszystkim z niezwykle popularnym teleturniejem muzycznym „Jaka to melodia?„, który prowadził od samego początku, tj. od roku 1997. Niedawno widzami wstrząsnęła informacja, że celebryta zakończył współpracę z TVP i już więcej nie zobaczą go w uwielbianym studiu programu, a na jego miejscu pojawił się kontrowersyjny i niezbyt lubiany w Polsce muzyk Norbi.

Po rozstaniu z Telewizją Polską celebryta nie podał jeszcze żadnych informacji o nawiązaniu współpracy z jakąkolwiek inną stacją, ograniczył się jedynie do pracy w rozgłośni radiowej. Wiadomo również, że w najbliższym czasie ma on poprowadzić show w innej, konkurencyjnej stacji telewizyjnej. Teraz jednak głowy wszystkich fanów zaprzątają informacje nie o karierze mężczyzny, a o jego stanie zdrowia, z którym nie jest najlepiej.

Robert Janowski jest chory. Wciąż nie traci nadziei

Po zawirowaniach w karierze i zmianie pracy fani bardzo martwili się stanem zdrowia artysty oraz tym czy mężczyzna się nie załamie. W końcu „Jaka to melodia?” było jego życiowym projektem, z którym związany był od samego początku. Teraz Rober Janowski opublikował wpis na Facebooku, który opatrzył statusem „pełen nadziei”.

– Choróbsko (prawie) przegonione. Jutro jeszcze ostatnie badanie, ale jest lepiej, żeby nie powiedzieć całkiem dobrze. Pies Bemol bardzo zachwycony z faktu, że teraz On może sobie poleżeć. Ps. Swoją drogą, nie macie wrażenia, że łóżko ,,wyciąga”, jak jakiś wampir energetyczny? Jak wstałem, to od razu siły wróciły. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za wsparcie – napisał pod opublikowanym zdjęciem.

Jak widać, Robert Janowski nie traci nadziei, że choroba minie momentalnie i miejmy nadzieję, że już wkrótce znów powróci do pracy, a może nawet zobaczymy go na ekranach.

Fani wspierają Janowskiego

Oczywiście zdjęcie natychmiast zalała lawina komentarzy fanów, którzy nie mogą doczekać się powrotu artysty do zdrowia oraz znalezienia nowego programu, który dorówna poziomowi do kultowego już „Jaka to melodia?”.

– Panie Robercie…. proszę jeść dużo produktów pomidorowych. Stawiają na nogi.Nie mam pojęcia dlaczego. Zupa pomidorowa i też zupa z kwaśnej kapusty. Dużo zup jeść – radzi fanka.

– Bardzo się cieszę, ze z Panem lepiej, chwała Bogu. Zdrówka, pozdrawiam serdecznie – pisze kolejna osoba. –

A ja od paru dni myślę tylko o Panu… a moja córka na wieść o tym, że jest Pan chory to się popłakała i odsłuchiwała piosenki w Pana wykonaniu.Tak ze jest Pan obecny w naszym życiu również. Na wieść, że jest poprawa moja córka stwierdziła, że to ona się o to zdrowie dla Pana ze wymodliła! – pisze przejęta internautka.

1

źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz