Debiut Justyny Żyły na czerwonym dywanie. I od razu wpadka…

Justyna Żyła walczy o swoją popularność. Żona Piotra Żyły pojawiła się na imprezie modowej Flesz Fashion Night 2018. Na tę okazję wybrała czerwoną kreację z rozcięciem pod biustem. Niestety nie obyło się bez wpadki. Niezgrabnie dopasowana góra sukienki odsłoniła jej bieliznę.

Jeszcze w ub. roku o Justynie Żyle słyszało niewielu. Żona skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, zasłynęła w styczniu, gdy na swoim koncie na Instagramie zamieściła mocny wpis. Ujawniła w nim, że jej związek się rozpadł. – To prawda. Ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie – napisała wtedy żona sportowca.

Justyna Żyła nie poprzestała na jednym wpisie. Co rusz raczyła internautów wspomnieniami lub wyrzutami, kierowanymi do eks partnera. Potem przyszedł czas na „Playboya”. Żyła zdecydowała się na śmiałą sesję w tym słynnym magazynie dla panów. To właśnie ta odważna publikacja otworzyła jej drzwi do show-biznesu.

Ze zranionej żony stała się rozchwytywaną celebrytką, która niedawno zadebiutowała na show-biznesowej imprezie Flesz Fashion Night 2018. Żona skoczka wystąpiła w czerwonej kreacji z charakterystycznym rozcięciem pod biustem. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie drobna wpadka. Góra sukienki okazała się za luźna i odsłoniła bieliznę kobiety.

Jak oceniacie jej debiut na tzw. ściance?

1

Justyna Żyła pojawiła się na Flesh Fashion Night

2

Justyna Żyła zaliczyła drobną wpadkę

3

Sukienka wydawała się dość niedopasowana

4

Luźna góra odsłoniła stanik

5

Justyna Żyła zdecydowała się na czerwoną kreację

6

Justyna Żyła jest w trakcie rozwodu z Piotrem Żyłą

źródło:fakt.pl

Share

Dodaj komentarz