Kasia Tusk wyjawiła prawdę o swoim małżeństwie. Polacy zaniemówili

Kasia Tusk, jak na czołową polską blogerkę i influencerkę przystało, pozostaje aktywna na swoich kanałach społecznościowych. Starannie strzeże swojego życia prywatnego – do dziś nie skomentowała doniesień o zaręczynach, czy ślubie. Z jej wpisów na Instagramie biją jednak spore emocje.

Kasia Tusk uchodzi od dłuższego czasu za jedną z bardziej wpływowych blogerek modowych. Ostatnimi czasy więcej czasu musi poświęcać jednak sprawom rodzinnym. Strzeże ich z wytrwałością i całkowitą skutecznością.

Kasia Tusk z podziwem o rodzicach. O swoim ślubie milczy

Media kolorowe przez długi czas domniemywały o jej związku. Sprawy „przyspieszyły”, gdy Polskę obiegły zdjęcia córki Donalda Tuska z zaokrąglonym brzuszkiem, pierścionkiem i obrączką. O ile pierwsza z rewelacji jest nie do podważenia, do kwestii biżuterii blogerka nie chciała komentować.

Dziś Kasia Tusk szykuje się na narodzenie dziecka. Niecierpliwie ma go wyglądać Donald Tusk, który – według relacji mediów plotkarskich – nie może doczekać się chwili, gdy znów zostanie dziadkiem. Okazuje się przy tym, że i on sam ma ostatnie wielkie powody do świętowania.

Podkreśliła je na swoim Instagramie Kasia Tusk. Przywołała pod zdjęciem rodziców ważne dla nich i jej samej wydarzenie – 40 rocznicę ślubu Małgorzaty i Donalda Tusków. Nie zabrakło jednak ważnej deklaracji Kasi Tusk dotyczącej jej małżeństwa.

– Dobrze wiedzieć, że prawdziwa miłość istnieje. Ta dwójka celebruje dziś 40 rocznicę ślubu. Najcieplejsze gratulacje dla mamy i taty Donalda Tuska. Możecie być pewni, że postaramy się was „pobić” – napisała po angielsku na swoim Instagramie Kasia Tusk.

W komentarzach pojawiło się wiele słów ciepła. Fani gratulują rodzicom Kasi Tusk, często sami przywołują swój równie imponujący staż.

– Gratulacje ogromne dla Premiera i małżonki. Niech kolejne 40 lat będą również pełne wsparcia i miłości – pisze jeden z fanów.

Podobnych wpisów znajdziemy na tablicy Kasi Tusk więcej. Wyróżnić można np. takie życzenia, a właściwie przemyślenia:

– Miłości dla Rodziców na dalsze lata! Cudownie jak dwoje ludzi się kocha i przede wszystkim szanuje przez tyle lat. Równie fajnie, że Ty jako dziecko swoich rodziców możesz tego doświadczać, bo dziś nie jest to takie oczywiste. Małżeństwo to ciężka harówka, bez dwóch zdań – czytamy.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz