Joanna Kulig pokazała ciążowy brzuszek. Poród tuż tuż

Joanna Kulig pochwaliła się na Instagramie ciążowymi krągłościami. Wszystko wskazuje, że aktorka zbliża się do porodu, bo jej brzuszek jest już naprawdę duży. Jak się prezentuje? Zobacz najnowsze zdjęcie.

Joanna Kulig przeżywa aktualnie swoje przysłowiowe pięć minut. Odkąd zagrała w filmie Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna” jej kariera wywróciła się do góry nogami. Aktorka jest obecnie typowana jako „pewniak” do nominacji do Oscara 2019 w kategorii „Najlepsza aktorka”. Ostatnie tygodnie Joanna Kulig spędza głównie w Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje produkcję i swój nietuzinkowy talent.

Gwieździe wiedzie się też w życiu prywatnym. Joanna Kulig spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Joanna Kulig pokazała ciążowy brzuszek. Ale duży!

Joanna Kulig rzadko dzieli się z mediami swoim życiem prywatnym. Aktorka unika celebryckich imprez jak tylko może. Nic dziwnego, jej talent broni się sam i nie potrzebuje dodatkowego blichtru.

Mimo to co jakiś czas przy okazji promocji „Zimnej wojny” Joanna Kulig chwali się ciążowymi krągłościami na Instagramie. Nie inaczej stało się i tym razem.

Joanna Kulig opublikowała zdjęcie w czerwonej sukni. Co więcej, zapozowała z profilu, dzięki czemu wyeksponowała sporych rozmiarów brzuszek.

„Wygląda pani kwitnąco! Ciąża zdecydowanie służy. Szczęśliwego rozwiązania”, „Może Oskar jest w brzuszku”, „Ojej cudny stan. Przepięknie wyglądasz!” ,”Cudnie”, „Przepięknie” – zachwycają się fani w komentarzach.

Nic dodać, nic ująć. To czas Joanny Kulig!

Joanna Kulig – kim jest?

Joanna Kulig zadebiutowała na ekranie w 2006 roku epizodyczną rolą w serialu „Pensjonat pod Różą”. W tym czasie realizowała się również jako aktorka teatralna, wcześniej próbowała swoich sił jako piosenkarka. Sławę przyniosły jej role w filmach „Ida” czy „Zimna wojna” oraz serialu „O mnie się nie martw”.

Aktorka spodziewa się pierwszego dziecka. Ojcem pociechy jest Maciej Bochniak, którego Joanna Kulig poślubiła w 2009 roku.

Źródło: Plejada.pl

Share

Dodaj komentarz