Oburzające słowa. Wałęsa zwyzywał ojca premiera

Nie chcę, ale muszę zdemontować pojawiające się kłamstwa – napisał na Facebooku Lech Wałęsa, ostro odnosząc się do postępowania braci Kaczyńskich. Na celowniku byłego prezydenta znalazł się także ojciec premiera – Kornel Morawiecki: „Gra bohatera, a to zdrajca pomagający SB i komunistom” – dodał.

Lech Wałęsa opublikował w serwisie społecznościowym wpis, w którym wyjaśnia, że „nie chce, ale musi” zdementować pojawiające się kłamstwa”.

„Kaczyńscy do momentu wyrzucenie z Kancelarii Prezydenckiej wykonywali moje zalecenia i polecenia. Rozmowy i ustalenia w rozbiciu koalicji Jaruzelskiego były realizowane na moje polecenie i moje warunki” – pisze były prezydent.

I zwraca uwagę, że dopiero kiedy wyrzucił braci z pracy, „zaczęli montować na papierach SB i innych sprawę agenta BOLKA. Kończąc tą zbrodnie Teczkami Kiszczaka”. Były prezydent dodaje, że wie, kto im w tym pomagał,

Nie chcę, ale muszę zdemontować pojawiające się kłamstwa.1. Kaczyńscy do momentu wyrzucenie z Kancelarii Prezydenckiej…

Posted by Lech Wałęsa on Sunday, September 2, 2018

Były prezydent uderzył też w ojca premiera. Jego zdaniem Kornel Morawiecki, zakładając Solidarność Walczącą, doprowadził do podziału. „Gra bohatera a przecież to zdrajca pomagający SB i komunistom w momencie ciężkiej walki Solidarności organizuje podział zakładając Solidarność Walczącą. Zignorowaliśmy jego i jego organizacje.uważając popaprańca jako kretyna który nie jest w stanie nic mądrego zrobić [pisownia oryginalna – red.]” – napisał na Facebooku.

Lech Wałęsa umieścił też w sieci zdjęcie, na którym ma na sobie koszulkę z napisem „konstytucja”.

1

Lech Wałęsa opublikował w serwisie społecznościowym wpis, w którym wyjaśnia, że „nie chce, ale musi” zdementować pojawiające się kłamstwa”

2

Były prezydent uderzył też w ojca premiera

3

Jego zdaniem Kornel Morawiecki, zakładając Solidarność Walczącą, doprowadził do podziału

4

„Gra bohatera a przecież to zdrajca pomagający SB – napisał na Facebooku

źródło:fakt.pl

Share

Dodaj komentarz