Małgorzata Rozenek z synami na Wielkim Meczu TVN. Podobni do mamy czy do taty

Małgorzata Rozenek zabrała synów ze związku z Jackiem Rozenkiem, Stanisława i Tadeusza, na mecz piłki nożnej. Mierzyły się ze sobą drużyny TVN oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na trybunach nie zabrakło gwiazd! Jak na meczu bawiła się Rozenek z synami? Sprawdź!

Małgorzata Rozenek z synami, Stanisławem i Tadeuszem, pojawiła się na Wielkim Meczu TVN 2018, który odbył się w niedzielę, 9 września, po południu. Spotkanie rozegrano w szczytnym celu. Zmierzyły się ze sobą drużyna TVN i drużyna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ich czele stanęli odpowiednio Grzegorz Kajdanowicz i Jurek Owsiak.

Agnieszka Woźniak-Starak i Filip Chajzer to duet, który poprowadził imprezę i relacjonował piłkarskie starcie. Ale gwiazdy zjawiły się nie tylko na boisku – twarze TVN zasiadły także na widowni, skąd oglądały cały przebieg meczu. Jedna z nich była Małgorzata Rozenek. Tym razem to właśnie ona, a nie jej mąż, Radosław Majdan, zapewniła synom piłkarską rozgrywkę. Staś i Tadeusz Rozenkowie doskonale się bawili, oglądając z mamą mecz. W końcu są wielkimi fanami sportu, a zwłaszcza piłki nożnej.

Tą miłością zaraził ich Majdan, który często zabiera chłopców na treningi i uczy ich profesjonalnej gry w piłkę. Mąż Rozenek też był obecny na Stadionie Narodowym, ale zamiast na trybunach, siedział na dole razem z drużyną i dopingował zawodników.

Małgorzata Rozenek na mecz TVN wybrała stylizację inspirowaną sportowymi strojami popularnych trenerek fitness oraz fryzurę podobną do tej, jaką często nosi Anna Lewandowska. Długi, ciasno zapleciony blond warkocz sięgał Rozenekprawie do pasa. Synowie gwiazdy TVN oraz aktora Jacka Rozenka przyszli na mecz w beżowych spodniach i koszulach włożonych na t-shirt oraz w eleganckich mokasynach.

Poza gospodynią „Projekt Lady” na trybunach dostrzegliśmy jeszcze takie gwiazdy TVN, jak Kasia Sokołowska, Anna Kalczyńska, Karolina Ferenstein-Kraśko, Monika Olejnik z partnerem, Marek Włodarczyk czy Kuba Wesołowski.

Ostatnio Małgorzacie Rozenek zarzucono, że źle wychowuje swoich synów, bo nie spędza z nimi wystarczająco dużo czasu. Gwiazdę bardzo zabolały te oskarżenia, bo nie dość, że nie mają pokrycia w rzeczywistości, to dodatkowo Rozenek zawsze powtarza, każda praca, jakiej się podejmuje, jest po to, by zapewnić dzieciom jak najlepszy byt. W obronę Małgorzatę wzięła Ewa Minge.

Zobacz ZDJĘCIA

Małgorzata Rozenek z synami

1

Małgorzata Rozenek z synami

2

Małgorzata Rozenek z synami

3

Małgorzata Rozenek z synami

4

źródło:gala.pl

Share

Dodaj komentarz